Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 13 квітня, 21:45:24

Наглядову раду виробника тканин КСК "Чексіл" очолив екс-глава російської торгової компанії

21.11.2014   17:10

За рішенням позачергових зборів від 19 листопада 2014 року Наглядову раду ПрАТ "Камвольно-суконна компанія" Чексіл ", очолив громадянин Росії Антон Громов.

Він цього року увійшов до складу акціонерів власника КСК" Чексіл "- ПрАТ" Менеджінг Компані ", яка є власником 99,8% акцій.

Згідно з повідомленням в системі розкриття інформації НКЦБФР на позачергових зборах акціонерів КСК "Чексіл"  було звільнено з посади голови наглядової ради Віктора Білого (директор "Менеджінг компані").

Відповідно до публікації, А.Громов з липня 2007 року до вересня 2010 року був генеральним директором ТОВ "Компанія РВ", а до липня 2011 року - заступником гендиректора цієї компанії з маркетингу, потім обійняв посаду замгендиректора по рекламі російського ТОВ "Швейтех".

В липні поточного року після придбання пакета акцій ПрАТ "Менеджінг компані" (володіє майже 99,8% КСК "Чексіл" та зареєстрована за тією ж адресою) він увійшов до складу її наглядової ради, а у вересні очолив НС цієї компанії.

Крім А.Громова власником ще 26% акцій ПрАТ "Менеджінг компані" цього року став ще один громадянин РФ - Валерій Климко (з 2004 року - генеральний директор російського ТОВ "РВ-Естейт", в якому йому належало 35%, ще 65% - А.Громова, і яке, згідно відкритої інформації, в квітні поточного року ліквідовано). Позачерговими зборами акціонерів КСК "Чексіл" 19 листопада він також обраний до складу наглядової ради камвольно-суконної компанії.

В свою чергу, за рішенням зборів, зі складу наглядової ради виведений Сергій Климко, який з вересня 2004 року по серпня 2013 року очолював ПП "Русичі", а в квітні 2014 став заступником гендиректора "Менеджінг Компані" і увійшов у наглядову раду КСК "Чексіл".

Також за рішенням зборів акціонерів був звільнений Василь Кравченко, обраний до складу наглядової ради у вересні 2013 року, а до цього з 2007 року очолював ревізійну комісію компанії.

Водночас до складу НС обрано Віктора Попов, який з квітня 2014 року очолює наглядову раду ПрАТ "Чексіл-Автосервіс", а до цього з січня 2009 року був президентом-головою наглядової ради КСК "Чексіл" (до квітня 2014 року володів 56% ПрАТ "Менеджінг Компані").

Після зміни структури власників "Менеджінг компанії", загальні збори акціонерів КСК "Чексіл" 29 квітня звільнило з посади директора компанії Євгенія Супруненко на підставі його заяви про звільнення за власним бажанням і призначило в.о. директора головного інженера КСК "Чексіл" Мірко Ванджі.

КСК "Чексіл" виробляє камвольні та суконні тканини для пошиття одягу різноманітного призначення: для піджаків, костюмів, брюк і пальто, як чоловічих, так і жіночих, а також для військової та корпоративної уніформи.

У 2013 році чистий дохід компанії склав 99860000 грн (рівень попереднього року), чистий збиток скоротився на 45,3%, до 8, 75 млн грн.

КСК "Чексіл" володіє також 49% ПрАТ "Чексіл", обладнання якого орендує.

Відповідно до публікації в системі НКЦПФР, за рішенням позачергових зборів акціонерів ПрАТ "Чексіл" 20 листопада до складу його наглядової ради введені Сергій і Валерій Климко, а також А.Громов і виведені КСК "Чексіл" та ПрАТ "Менеджінг Компані" (10,26% ), а також Микола Гречко.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 89 нових випадків COVID-19

Виявлено 89 нових випадків COVID-19 21:34

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 13 квітня в області зафіксовано 89 нових випадків COVID-19.

У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною

У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною 16:58

13 квітня у Чернігові почали робити щеплення вакциною китайського виробництва CoronaVac. Як відомо, до міста привезли 3400 доз цього препарату для ефективної боротьби із коронавірусною інфекцією.

Конкурси на посади державної служби відновлено

Конкурси на посади державної служби відновлено 16:50

Ці та інші питання державної служби розглядалися 13 квітня 2021 року під час навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Законодавство у сфері державної служби: існуючі процедури та новели» в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації кадрів.

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма 16:16

Фракція «Наш край» у Чернігівській обласній раді направила звернення до голови обласної ради з пропозицією зміцнення контрольних функцій в облраді через посилення діяльності депутатських фракцій, що не брали участь у формуванні керівного складу облради, в сферах свободи слова, протидії корупції і бюджетної політики.

В області триває комплекс весняно-польових робіт

В області триває комплекс весняно-польових робіт 12:10

Цьогорічний посів ярих сільськогосподарських культур (прогноз майже 1 млн 33 тис. га) розпочато на три тижні пізніше 2020 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини