Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 19 квітня, 09:19:32

Чернігів розпочав переговори щодо отримання кредиту ЄБРР

21.11.2014   14:15

Чернігів відвідали фахівці Європейського банку реконструкції та розвитку, які працюють в Україні. У міській раді вони провели зустріч щодо перспектив отримання містом кредиту на розвиток електротранспорту.

Чернігівський міський голова Олександр Соколов висловив зацікавленість у співпраці із ЄБРР, адже для міста оновлення рухомого складу тролейбусів та реконструкція мереж є одним із важливих питань. "Ми хочемо, щоб електротранспорт був одним із основних видів громадського транспорту, тому слід думати про перспективи", - зазначив О.Соколов. Міський голова ознайомив гостей із особливостями роботи Чернігівського тролейбусного управління та нагальними питаннями, вирішення яких потребує місто. Серед іншого йшлося і про будівництво тролейбусної лінії по вулиці 50 років ВЛКСМ, що з'єднає мікрорайон Масани із вулицею Рокоссовського.

Провідний банкір ЄБРР Дар'я Кочубинська повідомила, що зустріч у міськраді була конструктивною, відтепер фахівці обох установ відпрацьовуватимуть деталі проекту, щоб наступного року мати конкретні результати. За її словами, процедура отримання кредитних коштів є досить тривалою – від 8 місяців до року. ЄБРР виділяє кредити комунальним підприємствам під муніципальні гарантії терміном до 13 років. В Україні за кошти ЄБРР вже реалізовано 17 проектів. Для поліпшення транспортної інфраструктури взяли запозичення Київ, Львів та Дніпропетровськ.

Під час зустрічі у Чернігівській міськраді розглядався проект концепції поліпшення роботи електротранспорту обласного центру, що стане основою заходів, на які виділить кошти ЄБРР.
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:44

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 18 квітня по 8:00 19 квітня 2021 року.

З 19 квітня починається оформлення виплат ФОПам, чий бізнес постраждав через обмеження карантину

З 19 квітня починається оформлення виплат ФОПам, чий бізнес постраждав через обмеження карантину 08:16

Компенсацію у розмірі 8 тисяч гривень зможуть отримати підприємці та наймані працівники з регіонів "червоної" зони. При цьому їх вид діяльності має відповідати переліку КВЕД, який затвердив Кабмін.

За наполягання прокуратури громада у Прилуцькому районі оформила право власності на гідротехнічні споруди

За наполягання прокуратури громада у Прилуцькому районі оформила право власності на гідротехнічні споруди 08:03

За активної участі органів прокуратури Чернігівщини виконано рішення Чернігівського окружного адміністративного суду за позовом Прилуцької місцевої прокуратури про визнання протиправною бездіяльність Линовицької селищної ради щодо набуття права власності на греблю, розташовану на місцевому ставку.

Поліцейські затримали групу осіб, що обікрали пенсіонерку та намагалися відкупитися від правоохоронців

Поліцейські затримали групу осіб, що обікрали пенсіонерку та намагалися відкупитися від правоохоронців 07:54

У місті Бахмач поліцейські виявили та затримали групу осіб, які під виглядом працівників комунальної служби проникли до житла місцевої пенсіонерки та викрали заощадження. Під час складання матеріалів один зі спільників спробував за хабар уникнути відповідальності.