Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 березня, 12:56:43

Інвестиційні проекти Чернігівщини представлено в Американській торгівельній палаті в Україні

18.11.2014   08:03Агенцiя

14 листопада в рамках робочої зустрічі Експертного центру з державно-приватного партнерства та інфраструктури Американської торгівельної палати в Україні було представлено інвестиційні проекти Чернігівщини, а також економічний, інвестиційний та природно-ресурсний потенціал області.

Головне завдання заходу – налагодження зв’язків між представниками бізнес-спільноти та регіональної влади задля залучення інвестицій в розвиток Чернігівської області.
Організаторами зустрічі виступили Американська торгівельна палата в Україні та Програма розвитку державно-приватного партнерства Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Відкриваючи зустріч Експертного центру, директор підготовки проектів державно-приватного партнерства (USAID) Тетяна Коротка зазначила: “Розвиток механізму державно-приватного партнерства є однією з ключових умов ефективності економіки України. Досвід США та європейських держав довів, що така форма взаємодії держави та бізнесу є найоптимальнішою для реалізації інфраструктурних проектів регіонального та державного значення. Американська торгівельна палата й надалі докладатиме зусиль для розвитку і належного функціонування цього механізму в Україні”.

Особливу увагу було приділено презентації та обговоренню програми підвищення конкурентоспроможності Чернігівської області, оскільки це - програма сучасного кластерного, проектного підходу до управління регіоном та питанням додаткового залучення фінансових ресурсів у місцеві об’єкти інфраструктури.

Під час зустрічі директор Департаменту інвестиційного розвитку та капітального будівництва облдержадміністрації Олег Міщенко виступив з доповіддю ”Сучасна організація інвестиційної діяльності на прикладі Чернігівської області”.

В той же час начальник відділу супроводу інвестиційних проектів Департаменту Валерій Воробей провів презентацію економічного, інвестиційного та природно-ресурсного потенціалу Чернігівської області та інвестиційних проектів.

Презентацію проектів державно-приватного партнерства представив присутнім заступник директора КП “Центр державно-приватного партнерства” Євген Нефьодов.
Чернігівська область покладає великі сподівання на співпрацю з Американською торгівельною палатою в Україні, адже це співробітництво покликане стати значним імпульсом до залучення позабюджетного фінансування, зокрема прямих іноземних інвестицій до економіки Чернігівської області, зазначив Олег Міщенко.

 

Департамент інвестиційного розвитку та капітального будівництва облдержадміністрації
 

Останні новини Чернігівщини

Що подивитися: 12 фільмів з минулого року, які ви пропустили

Що подивитися: 12 фільмів з минулого року, які ви пропустили 11:51

Якщо ви давно не дивилися хороших фільмів, то прийшов час надолужити згаяне. Пропонуємо ознайомитися з добіркою з 12 приголомшливих фільмів, що з’явилися в прокаті в минулому 2019 році. Це фільми, які гарантовано не залишать вас байдужими.

Смачні рецепти вихідного дня: 7 страв з ячмінної крупи або

Смачні рецепти вихідного дня: 7 страв з ячмінної крупи або "перловки" 11:39

Перловка — удивительный продукт. Очень питательный. Это обработанное ячменное зерно. А именно ячменная каша поддерживала гладиаторов Древнего Рима перед боями. Достоинство перловой крупы — невысокая калорийность. Всего 109 ккал на 100 г. Кстати, замедлить процесс старения не хотите ли? Бегом за перловкой! Она богата лизином — природным коллагеном. Не нужно никакого дорогущего крема. Вот оно — решение. Простое.

Гороскоп на наступний тиждень 30 березня - 5 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 30 березня - 5 квітня 2020 року 10:50

5 квітня точне сполучення Юпітера та Плутона в Козерозі. Це кінець тотального контролю на користь нового миру. Люди вчаться жити з новим досвідом, з’являються можливості, завдяки серйозним змінам, починається новий цикл життя в глобальних масштабах. Змінюється структура економіки, події у великому бізнесі чи політиці, торкнуться кожної людини.

29 березня створено рецепт найпопулярнішого в світі напою - кока-коли

29 березня створено рецепт найпопулярнішого в світі напою - кока-коли 09:33

У березні 1886 року в Атланті полковник Джон Пембертон, фармацевт за освітою, намагався знайти засіб від головного болю.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини