Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 березня, 12:58:31

Про стан ринку праці Чернігівської області та діяльність служби зайнятості у січні-жовтні 2014 року

15.11.2014   11:00Агенцiя

У січні-жовтні 2014 року на обліку в центрах зайнятості області перебувало майже 37,4 тис. безробітних, що на 7% менше відповідного періоду 2013 року.

З них статус безробітного надано 23,1 тис. громадянам, а це на 8% менше, ніж у січні-жовтні торік.

За десять місяців поточного року в банку даних обласної служби зайнятості налічувалося 23,4 тис. вакансій від 5,2 тис. роботодавців. За сприяння служби зайнятості укомплектовано 18 тис. (78,6% від загальної кількості вільних робочих місць). Станом на 1 листопада актуальними були 1,9 тис. вакансій, на кожну з яких претендувало 7 шукачів роботи.

За сприяння служби зайнятості в січні-жовтні 2014 року роботу отримали 12,4 тис. безробітних. З них 385 осіб працевлаштовано шляхом надання роботодавцям компенсації єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, 640 - шляхом виплати допомоги по безробіттю одноразово для організації підприємницької діяльності.

Професійне навчання та перенавчання безробітних організовується з урахуванням сучасних потреб ринку праці, вимог роботодавців до якості робочої сили та проведеної профорієнтаційної роботи. Так, протягом звітного періоду набувало нових професій та підвищувало кваліфікацію 4,5 тис. безробітних (на 7,4% більше минулорічного показника). До участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру було залучено 6,8 тис. громадян.

Станом на 1 листопада 2014 року на обліку в центрах зайнятості області перебувало 12,9 тис. безробітних громадян.

У березні-жовтні поточного року до центрів зайнятості області у пошуках роботи звернулося 602 переселенці, з них 269 особам надано статус безробітного, решта отримала інформаційні та консультаційні послуги. Загалом за сприяння служби зайнятості в області роботу знайшли 86 переселенців. 14 - взяли участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру, двох було направлено на професійне навчання.


Тетяна Садова, начальник відділу статистики та прогнозування
 

Останні новини Чернігівщини

Що подивитися: 12 фільмів з минулого року, які ви пропустили

Що подивитися: 12 фільмів з минулого року, які ви пропустили 11:51

Якщо ви давно не дивилися хороших фільмів, то прийшов час надолужити згаяне. Пропонуємо ознайомитися з добіркою з 12 приголомшливих фільмів, що з’явилися в прокаті в минулому 2019 році. Це фільми, які гарантовано не залишать вас байдужими.

Смачні рецепти вихідного дня: 7 страв з ячмінної крупи або

Смачні рецепти вихідного дня: 7 страв з ячмінної крупи або "перловки" 11:39

Перловка — удивительный продукт. Очень питательный. Это обработанное ячменное зерно. А именно ячменная каша поддерживала гладиаторов Древнего Рима перед боями. Достоинство перловой крупы — невысокая калорийность. Всего 109 ккал на 100 г. Кстати, замедлить процесс старения не хотите ли? Бегом за перловкой! Она богата лизином — природным коллагеном. Не нужно никакого дорогущего крема. Вот оно — решение. Простое.

Гороскоп на наступний тиждень 30 березня - 5 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 30 березня - 5 квітня 2020 року 10:50

5 квітня точне сполучення Юпітера та Плутона в Козерозі. Це кінець тотального контролю на користь нового миру. Люди вчаться жити з новим досвідом, з’являються можливості, завдяки серйозним змінам, починається новий цикл життя в глобальних масштабах. Змінюється структура економіки, події у великому бізнесі чи політиці, торкнуться кожної людини.

29 березня створено рецепт найпопулярнішого в світі напою - кока-коли

29 березня створено рецепт найпопулярнішого в світі напою - кока-коли 09:33

У березні 1886 року в Атланті полковник Джон Пембертон, фармацевт за освітою, намагався знайти засіб від головного болю.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини