Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 травня, 12:59:26

Лідером пасажирських перевезень є автомобільний транспорт

25.10.2014   09:03

Щорічно в останню неділю жовтня автомобілісти і дорожники України відзначають своє професійне свято.

Лідером пасажирських перевезень є автомобільний транспорт, адже він є найдоступніший, високоманевровий, мобільний, забезпечує порівняно високу швидкість перевезень на невеликі та середні відстані. У січні–вересні 2014 р. ним перевезено 46,2 млн. пасажирів (63,1% від загального обсягу пасажирських перевезень).

Найбільше пасажирів перевезли автопідприємства обласного центру: ДП «Пассервіс», ТОВ «Пассервіс-Люкс» та КП «Чернігівське тролейбусне управління».

Автотранспорту належить провідна роль і у вантажних перевезеннях Чернігівщини. У січні–вересні 2014 р. підприємства автомобільного транспорту, з урахуванням перевезень, виконаних фізичними особами-підприємцями на власному автотранспорті, доставили замовникам 995,5 тис.т вантажів.
Найпотужнішими перевізниками були транспортники обласного центру: ДП «Расо», ТОВ «Центр-Євро-Транс Плюс», ТОВ «ОЗЗІ», ПП «Голд Транс».

Транспортна мережа області станом на 1 січня 2014 р. включала 7717,8 км автомобільних доріг загального користування, з них 93,7% – з твердим покриттям.

Чернігівщина має щільність автомобільних доріг із твердим покриттям 226,6 км на 1000 км2 (в Україні – 275,2 км). Найбільш наближеними до європейських стандартів є автомобільні дороги загальнодержавного значення I та II категорії, які становлять 4,4% від протяжності доріг з твердим покриттям області (в Україні – 9,4%).
 

Останні новини Чернігівщини

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин 16:25

В Укрзалізниці повідомили про покращення сполучення деблокованими регіонами, а тому додає ще 6 рейсів Чернігів - Ніжин та зворотно, з 30 травня

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців 16:21

На сьогодні в Ніжині налічується 2500 внутрішньо переміщених осіб.

“Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". Виставка карикатур у Чернігові. ФОТОРЕПОРТАЖ 16:16

"Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". 27 травня у Туристичному інформаційному центрі відкрилася Міжнародна виставка політичних та антивоєнних карикатур у межах міжнародного конкурсу під гаслом "Русскій воєнний корабель, іди на …!".

   На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями

На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями 16:13

На сьогодні у базі даних Чернігівської обласної служби зайнятості налічується 337 вакансій.

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців 11:35

Громадська організація «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає проактивних переселенців та прагне допомогти внутрішньо переміщеним особам (ВПО) у розв'язанні задач і викликів, з якими вони стикаються самі чи в громадах, де проживають.