Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 травня, 10:30:50

Робоча група з підготовки Програми підвищення конкурентоспроможності Чернігівщини провела своє чергове засідання

24.10.2014   07:50

23 жовтня відбулося засідання робочої групи з підготовки Програми підвищення конкурентоспроможності області. В ньому взяли участь голова обласної ради Микола Звєрєв, в.о. голови обласної державної адміністрації Сергій Журман, заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, науковий керівник «Інституту інтелектуальних інвестицій» Валентин Підвисоцький і директор Департаменту інвестиційного розвитку та капітального будівництва Олег Міщенко.

Звертаючись до присутніх, Микола Звєрєв, зазначив, що реалізуючи практичну частину підготовки Програми, згідно з протокольними дорученнями, прийнятими нещодавно на розширеному засіданні робочої групи, він звернувся до Прем'єр-міністра України та до відповідних інституцій з проханням підтримати ідеї і концепцію підготовки Програми конкурентоспроможності Чернігівської області.

- На сьогодні вже є певні напрацювання на інтелектуальному та теоретичному рівнях, які можуть зробити серйозний прорив в соціальному і економічному розвитку Чернігівської області, - наголосив голова обласної ради.

Керівник також зауважив, що співпраця обласної ради з обласною державною адміністрацією вже дає позитивні результати. Фахівці Департаменту інвестиційного розвитку та комунальних підприємств, яким доручено виконувати конкретні завдання щодо залучення інвестицій в Чернігівську область, працюють сьогодні в районах, зустрічаються з їх керівниками та напрацьовують конкретні пропозиції щодо залучення інвестицій в позабюджетну сферу. Ця робота продовжуватиметься, і протягом трьох наступних тижнів напрацьовуватиметься матеріал, з яким в подальшому необхідно вийти на рішення Уряду та відповідних інституцій.

Валентин Підвисоцький наголосив у своєму виступі, що фахівцями проведено детальний аналіз стану в області індексу людського розвитку у порівнянні з іншими регіонами, а також зроблено перші спроби оцінити різницю по індексу людського розвитку між районами. По-суті - це головний показник, до якого необхідно рухатись. Заодно вже здійснений попередній аналіз фінансового стану області з точки зору покриття соціальних, гуманітарних, енергетичних потреб, які на сьогодні знаходяться в кризовому стані.

За словами наукового керівника «Інституту інтелектуальних інвестицій», необхідно зробити все для того, аби в розробці Програми взяли участь якомога більше громадян, науковців, освітян, бізнесменів Чернігівщини. Це має бути справжня «народна стратегія».

 

Останні новини Чернігівщини

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин 16:25

В Укрзалізниці повідомили про покращення сполучення деблокованими регіонами, а тому додає ще 6 рейсів Чернігів - Ніжин та зворотно, з 30 травня

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців 16:21

На сьогодні в Ніжині налічується 2500 внутрішньо переміщених осіб.

“Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". Виставка карикатур у Чернігові. ФОТОРЕПОРТАЖ 16:16

"Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". 27 травня у Туристичному інформаційному центрі відкрилася Міжнародна виставка політичних та антивоєнних карикатур у межах міжнародного конкурсу під гаслом "Русскій воєнний корабель, іди на …!".

   На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями

На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями 16:13

На сьогодні у базі даних Чернігівської обласної служби зайнятості налічується 337 вакансій.

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців 11:35

Громадська організація «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає проактивних переселенців та прагне допомогти внутрішньо переміщеним особам (ВПО) у розв'язанні задач і викликів, з якими вони стикаються самі чи в громадах, де проживають.