Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 травня, 14:32:04

Початок опалювального сезону обговорили на селекторній нараді

23.10.2014   08:01

Питання початку опалювального сезону розглянули під час селекторної наради з головами облдержадміністрацій, яка пройшла під керівництвом Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка. Від Чернігівщини участь у нараді взяли в. о. голови ОДА Сергій Журман, керівники відповідних структурних підрозділів ОДА, представники ДСНС, служби автомобільних доріг та енергогенеруючих підприємств області.

За словами Арсенія Яценюка, для забезпечення сталого проходження опалювального періоду Україні необхідно додатково закупити 5 мільярдів кубів газу. У разі виникнення надзвичайних ситуацій для підприємств «Теплокомуненерго» планується постачання 200-т тисяч тонн мазуту.

Рівень розрахунків за газ в цілому по країні складає близько 50%. Для вирівнювання ситуації із заборгованістю за газ Кабінет Міністрів України виділив 7 мільярдів гривень на компенсацію різниці в тарифах. Це дасть можливість НАК "Нафтогаз України" постачати газ в регіони.

Прем’єр-міністр звернувся до керівників обласних адміністрацій з вимогою «серйозно покращити фінансову дисципліну»: - Прошу всіх усвідомити свою відповідальність за забезпечення розрахунків за отриманий природний газ з боку підприємств «Теплокомуненерго».

Протягом опалювального періоду 2014-2015 років планується використати 26,7 мільярдів кубометрів природного газу, з яких 10 мільярдів кубів – газ власного видобутку, 5,7 мільярдів – реверсні поставки з країн ЄС, 16,7 мільярда – розміщені у сховищах.

У той же час, у порівнянні з минулим роком, підприємствами ДП НАЕК «Енергоатом» збільшено виробництво електроенергії на 17%, іншими електрогенеруючими компаніями - на 30%.

Дефіцит вугілля для в цілому по країні складає близько чотирьох мільйонів тонн. Вугілля марки «Г» вистачить лише половині електростанцій, що працюють на цій марці, для стабільного проходження опалювального періоду. Зважаючи на складну ситуацію, Уряд України планує диверсифікацію джерел постачання твердого палива.

На Чернігівщині, за рішенням Антикризового штабу, опалювальний сезон для об’єктів соціальної сфери та житлового фонду розпочнеться з 23 жовтня. Для цього підготовлено 941 котельня, 606,2 км теплових мереж, 23 водопровідних насосних станцій, 876 артезіанських свердловин.

На даний час в роботі знаходяться 252 твердопаливні котельні. Теплопостачання надається 14-ти школам, 71-му дитячому садочку, 40-ка лікарням. Роботи щодо подальшого підключення до опалення об’єктів соціальної сфери та житлового фонду тривають.

Останні новини Чернігівщини

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин 16:25

В Укрзалізниці повідомили про покращення сполучення деблокованими регіонами, а тому додає ще 6 рейсів Чернігів - Ніжин та зворотно, з 30 травня

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців 16:21

На сьогодні в Ніжині налічується 2500 внутрішньо переміщених осіб.

“Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". Виставка карикатур у Чернігові. ФОТОРЕПОРТАЖ 16:16

"Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". 27 травня у Туристичному інформаційному центрі відкрилася Міжнародна виставка політичних та антивоєнних карикатур у межах міжнародного конкурсу під гаслом "Русскій воєнний корабель, іди на …!".

   На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями

На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями 16:13

На сьогодні у базі даних Чернігівської обласної служби зайнятості налічується 337 вакансій.

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців 11:35

Громадська організація «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає проактивних переселенців та прагне допомогти внутрішньо переміщеним особам (ВПО) у розв'язанні задач і викликів, з якими вони стикаються самі чи в громадах, де проживають.