Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 березня, 12:44:40

Альтернативна реальність пасажирських перевезень в Чернігові

20.10.2014   12:00Агенцiя

16 жовтня 2014 року в дискусійному клубі «Експертна думка пройшло обговорення проблем перевезень на пасажирському транспорті на в Чернігові.

Приводом для зібрання послужила недавня акція протесту, коли перевізники вивели на площу близько 50 автобусів з вимогою передати Управління транспортом назад в ЖКГ, компенсувати перевезення пільгових категорій населення та підняти тарифи на перевезення по області, повідомив Медведський Станіслав Броніславович – голова Всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація перевізників». До того ж були вимоги заборонити так звані «нелегальні маршрути».

Саме перевізників, котрі організували дану зустріч з пресою, називали  «нелегалами» на дорогах. Але поняття «нелегальний» в сфері транспорту немає. Здійснювати пасажироперевезення може суб’єкт підприємницької діяльності, що зареєстрований на території України, має ліцензію, офіційно працевлаштованих робітників, а тому статус «нелегального» перевізника є юридично невірним.

Павленко Олексій Григорович або, як називають його конкуренти, «головний нелегальний перевізник Чернігівщини», запропонував поняття «альтернативні перевезення», альтернативні радянщині, що панує в так званих «офіційних перевізників» де, на відміну від транспорту альтернативних, немає жодних умов для комфортного проїзду пасажирів.
Також Олексій Павленко нагадав, що до 2010 року маршрути області обслуговували фізичні особи підприємці, після ж розпочалася політика монополізації, котрою, за словами виступаючих, прямо чи опосередковано керували  "легальні  перевізники"за  допомогою міських чиновників. Іншим перевізникам, пропонувалося або здавати в оренду свій транспорт та щодня платити фіксовані суми за користування маршрутами, або їх лишали маршруту та ліцензії.

У перевізників виникає лише одне питання, чому в ситуації, коли вони платять податки, забезпечують робочі місця і надають якісні послуги, їх називають «нелегалами». Може через те, що вони, на відміну від «офіційних», працюють на самоокупність, ведуть чесну бухгалтерію та не отримують жодної копійки дотацій?
Своє законне право працювати підприємці готові відстоювати і натхненні революцією гідності не збираються відступати.

Останні новини Чернігівщини

Що подивитися: 12 фільмів з минулого року, які ви пропустили

Що подивитися: 12 фільмів з минулого року, які ви пропустили 11:51

Якщо ви давно не дивилися хороших фільмів, то прийшов час надолужити згаяне. Пропонуємо ознайомитися з добіркою з 12 приголомшливих фільмів, що з’явилися в прокаті в минулому 2019 році. Це фільми, які гарантовано не залишать вас байдужими.

Смачні рецепти вихідного дня: 7 страв з ячмінної крупи або

Смачні рецепти вихідного дня: 7 страв з ячмінної крупи або "перловки" 11:39

Перловка — удивительный продукт. Очень питательный. Это обработанное ячменное зерно. А именно ячменная каша поддерживала гладиаторов Древнего Рима перед боями. Достоинство перловой крупы — невысокая калорийность. Всего 109 ккал на 100 г. Кстати, замедлить процесс старения не хотите ли? Бегом за перловкой! Она богата лизином — природным коллагеном. Не нужно никакого дорогущего крема. Вот оно — решение. Простое.

Гороскоп на наступний тиждень 30 березня - 5 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 30 березня - 5 квітня 2020 року 10:50

5 квітня точне сполучення Юпітера та Плутона в Козерозі. Це кінець тотального контролю на користь нового миру. Люди вчаться жити з новим досвідом, з’являються можливості, завдяки серйозним змінам, починається новий цикл життя в глобальних масштабах. Змінюється структура економіки, події у великому бізнесі чи політиці, торкнуться кожної людини.

29 березня створено рецепт найпопулярнішого в світі напою - кока-коли

29 березня створено рецепт найпопулярнішого в світі напою - кока-коли 09:33

У березні 1886 року в Атланті полковник Джон Пембертон, фармацевт за освітою, намагався знайти засіб від головного болю.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини