Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 квітня, 07:21:14

Підприємства з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів реалізували промислової продукції на суму 4,6 млрд.грн.

18.10.2014   08:07

Харчова промисловість Чернігівщини забезпечує населення широким асортиментом м’ясної, молочної, борошномельно-круп’яної, хлібопекарської продукції, кондитерськими виробами та напоями.

В області виробляється 6,6% від загального обсягу виробництва в Україні макаронних виробів, 8,6% жирних сирів, 3,7% вершкового масла, 3,6% круп, 2,1% цукру-піску, 1,3% борошна.

У січні¬–серпні 2014 р. на підприємствах із виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів працювало понад 10 тис. осіб штатних працівників, або чверть працюючих у промисловості.

Підприємства з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на суму 4,6 млрд.грн. Їх частка в загальному обсязі промислової продукції становила 43,6%.

В області з початку року було вироблено 2,4 тис.т м’яса великої рогатої худоби, 1,6 тис.т м’яса свиней, 1 тис.т ковбасних виробів, 8,5 тис.т нерафінованої соняшникової олії, 9,4 тис.т рідкого обробленого молока, 6,2 тис.т молока і вершків сухих, 3,1 тис.т вершкового масла, 5,6 тис.т жирних сирів, 22,7 тис.т борошна, 6,3 тис.т круп, 27 тис.т хліба та хлібобулочних виробів, 1556,8 тис.дал натуральних мінеральних газованих вод, 616 тис.дал безалкогольних напоїв.

Підприємствами харчової галузі у січні–червні 2014 р. за рахунок усіх джерел фінансування освоєно 265,9 млн.грн. капітальних інвестицій, що складає 63,6% капітальних інвестицій промисловості. Станом на 1 липня 2014 р. на них зосереджено 50,8 млн.дол. США прямих іноземних інвестицій (акціонерного капіталу). Інвестиції надійшли з 10 країн світу, найбільше з Німеччини, Польщі, Вірґінських Островів, Російської Федерації.

Кожне п’яте підприємство галузі в минулому році займалося інноваційною діяльністю. Обсяг реалізації інноваційної продукції становив 9 млн.грн.

Останні новини Чернігівщини

Спаринг-партнерські ШБУ вчергове розіграли ремонт доріг на 103 мільйони

Спаринг-партнерські ШБУ вчергове розіграли ремонт доріг на 103 мільйони 15:21

17 березня ТОВ «Шляхо-Будівельне управління № 14» підписало договір на поточний середній ремонт об’єктів вулично-дорожньої мережі в м. Чернігів вартістю 103,45 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро». Замовником виступило Управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради.

Водій, авто якого потрапило в ДТП, був з ознаками алкогольного сп’яніння

Водій, авто якого потрапило в ДТП, був з ознаками алкогольного сп’яніння 14:28

Опівночі на лінію "102" надійшло повідомлення, що на вулиці Космонавтів сталася дорожньо-транспортна пригода – автомобіль врізався в електроопору.

Козелецький район: триває ліквідація масштабної пожежі лісу

Козелецький район: триває ліквідація масштабної пожежі лісу 14:13

8 квітня о 13:20 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу сухої рослинності та настилу в лісі біля с. Сорокошичі Козелецького району.

Андрій Прокопенко: До боротьби з поширенням коронавірусу долучається все більше мешканців Чернігівщини

Андрій Прокопенко: До боротьби з поширенням коронавірусу долучається все більше мешканців Чернігівщини 13:25

Працівники державних установ та медичних закладів, підприємці, волонтери, громадські активісти, звичайні люди, які розуміють, як важливо згуртуватися в цей непростий момент, долучаються до протидії поширенню коронавірусу.

Відбулось засідання позачергової 71 сесії Ніжинської міської ради. Виділили додаткові кошти на боротьбу з COVID-19

Відбулось засідання позачергової 71 сесії Ніжинської міської ради. Виділили додаткові кошти на боротьбу з COVID-19 11:23

8 квітня відбулось засідання позачергової 71 сесії Ніжинської міської ради VII скликання під головуванням міського голови Анатолія Лінника.