Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 березня, 12:51:18

Обсяги експорту паперу у 2014 році збільшився

17.10.2014   12:16

Підприємства з виробництва паперу та паперових виробів займають вагоме місце в промисловості області.

За січень–серпень п.р. підприємства галузі реалізували продукції на суму 1287,5 млн.грн., або 12,1% від загального обсягу реалізації промислової продукції.

З початку року збільшилося виробництво паперу та картону, журналів реєстраційних, книг бухгалтерських, швидкозшивачів, формулярів і бланків, виробів канцелярських інших із паперу та картону, шпалер.

Продукція підприємств із виробництва паперу та виробів з паперу користується попитом не тільки в Україні, а й за її межами. Вироби з паперу та картону експортувалися до 20 країн світу. Понад 90% усіх товарів цієї групи отримували Російська Федерація, Казахстан, Азербайджан, Узбекистан та Білорусь.

За січень–серпень 2014р. обсяг експорту цієї продукції становив 95,7 млн.дол. США, що на 13,1% більше, ніж рік тому.

У I півріччі 2014р. підприємствами з виробництва паперу та паперових виробів освоєно 61,6 млн.грн. капітальних інвестицій, або 14,7% всіх інвестицій промисловості. 

Останні новини Чернігівщини

Що подивитися: 12 фільмів з минулого року, які ви пропустили

Що подивитися: 12 фільмів з минулого року, які ви пропустили 11:51

Якщо ви давно не дивилися хороших фільмів, то прийшов час надолужити згаяне. Пропонуємо ознайомитися з добіркою з 12 приголомшливих фільмів, що з’явилися в прокаті в минулому 2019 році. Це фільми, які гарантовано не залишать вас байдужими.

Смачні рецепти вихідного дня: 7 страв з ячмінної крупи або

Смачні рецепти вихідного дня: 7 страв з ячмінної крупи або "перловки" 11:39

Перловка — удивительный продукт. Очень питательный. Это обработанное ячменное зерно. А именно ячменная каша поддерживала гладиаторов Древнего Рима перед боями. Достоинство перловой крупы — невысокая калорийность. Всего 109 ккал на 100 г. Кстати, замедлить процесс старения не хотите ли? Бегом за перловкой! Она богата лизином — природным коллагеном. Не нужно никакого дорогущего крема. Вот оно — решение. Простое.

Гороскоп на наступний тиждень 30 березня - 5 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 30 березня - 5 квітня 2020 року 10:50

5 квітня точне сполучення Юпітера та Плутона в Козерозі. Це кінець тотального контролю на користь нового миру. Люди вчаться жити з новим досвідом, з’являються можливості, завдяки серйозним змінам, починається новий цикл життя в глобальних масштабах. Змінюється структура економіки, події у великому бізнесі чи політиці, торкнуться кожної людини.

29 березня створено рецепт найпопулярнішого в світі напою - кока-коли

29 березня створено рецепт найпопулярнішого в світі напою - кока-коли 09:33

У березні 1886 року в Атланті полковник Джон Пембертон, фармацевт за освітою, намагався знайти засіб від головного болю.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини