Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 березня, 11:37:40

Вартість предметів правопорушення вилучених за 9 місяців чернігівськими митниками перевищує 5 мільйонів гривень

15.10.2014   09:55

Загалом у січні-вересні за фактами порушень митного законодавства митниками складено 410 адмінпротоколів, вартість предметів правопорушення в яких становить понад 5 мільйонів гривень.

Найбільшу частку серед вилучених предметів правопорушень складають промислові товари, сировина й матеріали – 3,1 мільйони гривень. Друге місце за вартістю посідають затримані транспортні засоби – 1,1 мільйони гривень. Далі - валютні кошти у розмірі 148 тисяч гривень та  продовольчі товари й сільгосппродукція на суму 30 тисяч гривень.

За даний період співробітниками Чернігівської митниці Міндоходів направлено до правоохоронних органів 11 повідомлень про кримінальні правопорушення, де основними предметами порушень є засоби негласного отримання інформації, наркотичні речовини, психотропна речовина – пігулки «Псевдоефедрин», патрони та металевий телескопічний кийок, картина, старовинні монети й паперові грошові знаки («Бони Імперської Росії»), а також ювілейні медалі.

Останні новини Чернігівщини

Гороскоп на наступний тиждень 30 березня - 5 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 30 березня - 5 квітня 2020 року 10:50

5 квітня точне сполучення Юпітера та Плутона в Козерозі. Це кінець тотального контролю на користь нового миру. Люди вчаться жити з новим досвідом, з’являються можливості, завдяки серйозним змінам, починається новий цикл життя в глобальних масштабах. Змінюється структура економіки, події у великому бізнесі чи політиці, торкнуться кожної людини.

29 березня створено рецепт найпопулярнішого в світі напою - кока-коли

29 березня створено рецепт найпопулярнішого в світі напою - кока-коли 09:33

У березні 1886 року в Атланті полковник Джон Пембертон, фармацевт за освітою, намагався знайти засіб від головного болю.

Прес-брифінг "Діалог для трансформації конфліктів в громадах". ВІДЕО 17:03

Представники Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та керівництво Новобілоуської ОТГ розкажуть про перебіг, досягнення та виклики під час реалізації реформи місцевого самоврядування та освітньої реформи в громаді.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини