Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 серпня, 11:47:17

Міські податківці надали відповіді на 31 звернення та 63 запити на публічну інформацію

24.09.2014   12:01Агенцiя

Державною податковою інспекцією у м.Чернігові значна увага приділяється розгляду звернень та забезпеченню доступу до публічної інформації.

«З початку року до податкової інспекції надійшло 31 письмове звернення. Дописувачів передусім цікавили питання: контрольно-перевірочної роботи, відмови від реєстраційного номера облікової картки, оподаткування доходів підприємницької діяльності та  з інших питань. Відповіді заявникам надано вчасно, без порушення термінів»,- повідомила заступник начальника відділу обслуговування платників податків Наталя Любочкіна.

У 2014 році  колективних та повторних звернень до міської податкової не надходило.  
 
До сервісу «Пульс» від платників міста надійшло 6 звернень, які стосувалися питань припинення підприємницької діяльності та нарахування єдиного соціального внеску.
 
Нагадаємо, його робота спрямована на недопущення зловживання владою, ліквідацію будь яких перешкод, що стоять на заваді бізнесу.
 
Будь-який громадянин або представник бізнесу має можливість зателефонувати та повідомити про неправомірні дії або бездіяльність співробітників податкової та митної служби. «Пульс» допомагає вирішити суперечливі питання, що виникають не тільки у сфері адмініструванні податків, зборів і ЄСВ, а й під час здійснення митного контролю та митного оформлення. Фахівці ДФС не тільки приймають звернення, а й повідомляють про результати  їх розгляду та вжиті заходи протягом 1 – 3 днів.
 
«Отож, якщо у Вас виникають певні труднощі у спілкуванні з податковою чи митницею, телефонуйте за номером "Пульсу" (044) 284-00-07.  Лінія працює цілодобово»,- зазначила фахівець інспекції.Особистий прийом громадян здійснюється керівним складом податкової інспекції відповідно до затвердженого графіку. Протягом січня-вересня 2014 року на особистих прийомах побував 21 громадянин.
 
Питання, порушені громадянами, стосувалися роз’яснення законодавства відносно плати за землю, сплати податку на доходи фізичних осіб, єдиного соціального внеску, пільг щодо сплати податків.
Крім того, з початку року до інспекції надійшло 63 запити на публічну інформацію. Із загальної кількості запитів 46 - від юридичних осіб,  17 запитів – від фізичних осіб.
 
«За наслідками розгляду запитів на публічну інформацію на 59 запитів надано відповіді в повному обсязі. По 4 було надано роз’яснення, що інформація, яка запитувалася, належить до категорії інформації з обмеженим доступом»,- повідомила Наталя Любочкіна.
Для отримання публічної інформації запитувачу необхідно подати відповідний запит на інформацію, який може бути індивідуальним або колективним, а також може подаватись в усній, письмовій чи іншій формі електронною поштою або особисто до спеціалістів підрозділу обслуговування платників податків за адресою: м. Чернігів, вул. Кирпоноса, буд. 28, кім. 8. Тел. 652825.

Інформаційно – комунікаційний сектор

ДПІ у м.Чернігові

Останні новини Чернігівщини

При зміні назви вулиці слід звернутися до податкового органу із заявою про внесення змін до ліцензії

При зміні назви вулиці слід звернутися до податкового органу із заявою про внесення змін до ліцензії 10:14

Наразі відбувається перейменування вулиць, провулків, проспектів, площ, парків та скверів на виконання Закону України від 9 квітня 2015 року № 317-VІІІ «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

В районі окупованого рф білоруського аеродрому Зябровка лунали вибухи 10:11

В ніч з 10 на 11 серпня у районі білоруського аеродрому Зябровка пролунали вибухи.

Прокуратура в суді вимагає стягнути надміру сплачені кошти через укладення нікчемних додаткових угод до договору про закупівлю палива

Прокуратура в суді вимагає стягнути надміру сплачені кошти через укладення нікчемних додаткових угод до договору про закупівлю палива 10:05

Прилуцька окружна прокуратура проводить системну роботу, спрямовану на недопущення фактів порушення інтересів держави при здійсненні закупівель за бюджетні кошти.

Які працівники потрібні роботодавцям Чернігівщини?

Які працівники потрібні роботодавцям Чернігівщини? 10:04

Традиційно на Чернігівщині зберігається сталий попит на представників робітничих професій.

COVID-19 та інші інфекційні хвороби не зникають, тож щепленнями нехтувати не варто — Андрій Лінник про епідситуацію на Чернігівщині

COVID-19 та інші інфекційні хвороби не зникають, тож щепленнями нехтувати не варто — Андрій Лінник про епідситуацію на Чернігівщині 09:59

Епідемічна ситуація на Чернігівщині зараз стабільна. Проте бойові дії, які тривали в області, та її тимчасова окупація — це несприятливі фактори, що збільшують ризики ураження інфекційними хворобами.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини