Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 22 жовтня, 15:57:54

Чернігів отримав два нові тролейбуси марки "Барвінок"

22.09.2014   15:42

Чернігів отримав два нові тролейбуси марки "Барвінок" від ПрАТ "Чернігівський автозавод". Урочиста церемонія передачі електротранспорту, що став символічним подарунком для чернігівців, відбулася напередодні Дня міста, 19 вересня.

Чернігівський міський голова Олександр Соколов привітав колектив із святами – Днем міста та Днем машинобудівника, що традиційно відзначається у вересні. Він назвав важливим виробничим досягненням для автозаводу виробництво тролейбусів. Адже свого часу було чимало скептиків навіть щодо започаткування виробництва автобусів, а тепер їх знають не тільки у Чернігові, але й далеко за його межами. "Приємно, що місто отримує тролейбуси саме чернігівського виробництва.

Знайшли принципово важливу схему розрахунків і для міста, і для підприємства", - сказав О.Соколов. Керівник міста додав, що тролейбуси працюватимуть на маршрутах, а розплачуватиметься за них місто поступово. Вартість одного тролейбуса перевищує 2 млн. грн.

Директор "Чернігівського автозаводу" Валерій Купцов передав міському голові документи і ключі від тролейбусів. О.Соколов вручив їх керівнику комунального підприємства "Чернігівське тролейбусне управління" Олегу Коржову. Також в урочистостях взяв участь керівник корпорації "Еталон", до складу якої входить "Чернігівський автозавод" Володимир Бутко.

Спілкуючись із журналістами, керівник ЧТУ зазначив, що машини вийдуть на маршрути десь за тиждень, пройшовши необхідну реєстрацію. За попередньою інформацією, вони працюватимуть на маршруті №4, що є одним із прибуткових в обласному центрі Чернігівщини. На новому електротранспорті працюватимуть водії, які вже мають досвід роботи на сучасних моделях тролейбусів.

Всього щодня в обласному центрі Чернігівщини на тролейбусні маршрути виходять 63-65 тролейбусів.
 

Останні новини Чернігівщини

Проаналізували готовність області до проведення виборів

Проаналізували готовність області до проведення виборів 12:41

Вибори, які мають відбутися в Україні вже найближчої неділі, відрізняються від попередніх за кількома пунктами. Серед основних — новий виборчий кодекс, нові громади, які вперше обиратимуть своїх депутатів, епідемія коронавірусу, яка значно ускладнює організацію виборчого процесу.

За позовом прокурора суд зобов’язав оформити право власності на будівлю дитячого садка

За позовом прокурора суд зобов’язав оформити право власності на будівлю дитячого садка 12:18

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Ніжинської місцевої прокуратури, зобов’язавши одну із сільських рад Ніжинського району вчинити дії щодо реєстрації права власності на будівлю дитячого садка площею 480 кв.м. орієнтовною вартістю 4,2 млн. грн.

Які працівники потрібні роботодавцям сьогодні?

Які працівники потрібні роботодавцям сьогодні? 10:51

Майже 8 тисяч безробітних громадян працевлаштовано обласною службою зайнятості протягом січня-вересня 2020 року, що на 6% більше, ніж за відповідний період торік. Про це свідчить підсумкова статистика за 9 місяців. Отже, яку роботу пропонують роботодавці сьогодні?

У Чернігові провели торги з продажу права оренди на дві земельні ділянки

У Чернігові провели торги з продажу права оренди на дві земельні ділянки 10:45

21 жовтня в Чернігівській міській раді відбулися торги з продажу права оренди на дві земельні ділянки несільськогосподарського призначення комунальної власності.

У ОДА розповіли, як відбуватиметься голосування на місцевих виборах в умовах пандемії

У ОДА розповіли, як відбуватиметься голосування на місцевих виборах в умовах пандемії 10:20

Цієї неділі, 25 жовтня 2020 року, на території Чернігівської області відбуватимуться місцеві вибори. Як і по усій Україні, голосування здійснюватиметься в умовах адаптивного карантину. З метою убезпечення учасників виборчого процесу на державному рівні затверджено ряд протиепідемічних заходів.