Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 липня, 23:10:13

Переможцем конкурс на розробку проектно-технічної документації для КЗ РЛП "Ялівщина" визначено ПП "Десна Експерт - М"

17.09.2014   13:37

17 вересня в обласній раді відбулося засідання конкурсної комісії з вибору організації на розробку проектно-технічної документації для КЗ РЛП «Ялівщина».

Керівник конкурсної комісії, голова постійної комісії обласної ради з питань законності, правопорядку, регламенту та депутатської етики Олена Дмитренко повідомила, що на конкурс надійшли документи від двох претендентів ТОВ - «Техгеоінформ» та ПП «Десна Експерт - М».

Головуюча відкрила надіслані пакети документів у присутності членів конкурсної комісії – директора КЗ РЛП «Ялівщина» Анатолія Мороза, заступника голови постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів Надії Міклухо-Маклай, начальника відділу природно-заповідного фонду, біоресурсів та екомереж управління регулювання природними ресурсами та екомережі Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Віталіни Синіговець, начальника відділу головного управління Держкомзему в області Надії Чеплак, відповідальних працівників обласної ради.

Розглянувши пропозиції претендентів, переможцем визначено ПП «Десна Експерт - М». Організація надала необхідний пакт документів, визначений умовами конкурсу та запропонувала кошторис у розмірі 76984грн. на виготовлення проектно-технічної документації по відведенню земельної ділянки 168,7га, яку рішенням сесії Чернігівської міської ради передано КЗ РЛП «Ялівщина».

Як повідомив директор КЗ РЛП «Ялівщина» Анатолій Мороз, договір на виконання зазначених робіт з ПП «Десна Експерт - М» планується укласти 19 вересня цього року.

 

Останні новини Чернігівщини

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

Модульні будинки у громадах. Як забезпечити житлом тих хто його втратив через війну?

Модульні будинки у громадах. Як забезпечити житлом тих хто його втратив через війну? 17:03

Тисячі житлових будинків знищили росіяни за час нового вторгнення. Мільйони українців покинули свої домівки й сьогодні не мають також житла. Як забезпечити таку кількість людей житлом?

Рятівна місія зі щасливим фіналом: на Ічнянщину повернули 11-річного хлопчика із Донецька

Рятівна місія зі щасливим фіналом: на Ічнянщину повернули 11-річного хлопчика із Донецька 10:52

До бабусі на Ічнянщину з тимчасово окупованого Донецька вдалося повернути 11-річного Олександра.

Майже сотня дітей з Чернігівщини оздоровлюється на Закарпатті

Майже сотня дітей з Чернігівщини оздоровлюється на Закарпатті 10:48

Тиждень тому 94 вихованці п’яти закладів освіти інтернатного типу з Чернігівщини поїхали оздоровлюватися до Закарпаття.

АНОНСИ ПОДІЙ