У соціальну сферу Чернігівщини починають залучатися фінанси від світових донорських організацій
З метою організації співпраці в рамках грантової програми ЕВRD BAS з підтримки впровадження сертифікації на підприємствах Чернігівщини та інших проектів керівництво Департаменту інвестиційного розвитку та капітального будівництва облдержадміністрації зустрілось із Європейським банком реконструкції та розвитку «Підтримка малого та середнього бізнесу» (ЄБРР) у Києві.
У ході діалогу були обговорені питання щодо реалізації спільних проектів з енергоефективності в соціальній сфері, будівництва сучасних комплексів з очищення стічних вод, сміттєпереробних заводів, оновлення муніципального транспорту та будівництва соціального житла.
У рамках зустрічі керівництвом банку було схвалено напрямки співробітництва, запропоновані Департаментом. Зокрема, щодо участі представників ЄБРР у Всеукраїнському форумі, присвяченому обміну досвідом із залучення не бюджетного фінансування (донорської допомоги та інвестицій), який планується провести у жовтні поточного року у Чернігові.
Також отримано принципову згоду про підтримку ініціатив Чернігівської області при одержанні пільгового кредитування від світових фінансових установ на реалізацію вищезазначених проектів.
Департамент інвестиційного розвитку та капітального будівництва облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07
Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.
22 травня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.