Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 березня, 13:03:45

Перш ніж підписувати договір - проведіть аудит техумов

16.09.2014   13:46

Інспекція Держенергонагляду України відзначає цьогоріч своє сімдесятиліття. Сьогодні в її складі 36 обласних та міських підрозділів. У штаті інспекції Держенергонагляду у Чернігівській області працює 26 спеціалістів, 16 з яких — інспектори.

Про це під час чергового брифінгу в облдержадміністрації розповів начальник відокремленого підрозділу «Держенергонагляд у центральному регіоні» Анатолій Котляренко. Основна задача держенергонагляду — контроль технічного стану енергомереж та споживачів енергії. Для цього тільки протягом І півріччя поточного року проведено 165 обстежень та перевірок споживачів електричної енергії та електропередавальних організацій, в ході яких виявлено майже 2,5 тисячі порушень. Ці порушення зафіксовані, видані відповідні приписи, які було виконано у встановлені терміни.

Крім того, інспекція Держенергонагляду під постійним контролем тримає виконання графіка розчистки трас повітряних електроліній, здійснює перевірки за скаргами та зверненнями споживачів з питань енергопостачання.

Присутні на брифінгу представники громадського об’єднання підприємців висловлювали невдоволення діями обленерго як монополіста на ринку електропостачання. Тому цікавилися, чи впливає на цю діяльність інспекція Держенергонагляду.

Як відповів начальник інспекції Держенергонагляду у Чернігівській області Андрій Клименко, щороку проводиться дві планові та 5-7 позапланових перевірок обленерго, в ході яких з’ясовують готовність технічного обладнання та персоналу забезпечити енергопостачання. Також раз на квартал оглядають електролінії: чи у належному вони стані, чи не заросли гіллям навколишніх дерев тощо.

Суттєвою проблемою підприємці та фахівці Держенергонагляду вважають завищення енергопостачальними організаціями потреб при під’єднанні того чи іншого об’єкта до мережі. Щоб не платити зайвого, підприємцям варто звернутися за аудитом технічних умов до інспекції Держенергонагляду. Але зробити це необхідно до підписання договору про приєднання до мережі. Бо після фахівці інспекції вже нічим зарадити не зможуть.

Андрій Клименко зауважив, що зі скаргами на якість енергопостачання або за фаховим аналізом технічних умов приєднання до електромережі можна звертатись в Чернігові за адресою вул. Текстильників, 10 або за телефоном 654-289.

Останні новини Чернігівщини

Що подивитися: 12 фільмів з минулого року, які ви пропустили

Що подивитися: 12 фільмів з минулого року, які ви пропустили 11:51

Якщо ви давно не дивилися хороших фільмів, то прийшов час надолужити згаяне. Пропонуємо ознайомитися з добіркою з 12 приголомшливих фільмів, що з’явилися в прокаті в минулому 2019 році. Це фільми, які гарантовано не залишать вас байдужими.

Смачні рецепти вихідного дня: 7 страв з ячмінної крупи або

Смачні рецепти вихідного дня: 7 страв з ячмінної крупи або "перловки" 11:39

Перловка — удивительный продукт. Очень питательный. Это обработанное ячменное зерно. А именно ячменная каша поддерживала гладиаторов Древнего Рима перед боями. Достоинство перловой крупы — невысокая калорийность. Всего 109 ккал на 100 г. Кстати, замедлить процесс старения не хотите ли? Бегом за перловкой! Она богата лизином — природным коллагеном. Не нужно никакого дорогущего крема. Вот оно — решение. Простое.

Гороскоп на наступний тиждень 30 березня - 5 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 30 березня - 5 квітня 2020 року 10:50

5 квітня точне сполучення Юпітера та Плутона в Козерозі. Це кінець тотального контролю на користь нового миру. Люди вчаться жити з новим досвідом, з’являються можливості, завдяки серйозним змінам, починається новий цикл життя в глобальних масштабах. Змінюється структура економіки, події у великому бізнесі чи політиці, торкнуться кожної людини.

29 березня створено рецепт найпопулярнішого в світі напою - кока-коли

29 березня створено рецепт найпопулярнішого в світі напою - кока-коли 09:33

У березні 1886 року в Атланті полковник Джон Пембертон, фармацевт за освітою, намагався знайти засіб від головного болю.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини