Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 29 лютого, 16:01:03

Експерти з якості оцінили підприємства Чернігівщини

15.09.2014   13:36Агенцiя

Засідання експертних груп Всеукраїнського конкурсу якості товарів, робіт, послуг "100 кращих товарів України" відбулося 09-11 вересня.

Про це повідомив генеральний директор державного підприємства "Чернігівстандартметрологія" Валентин Бакуменко.
"У засіданні взяли участь і експерти з Чернігова. Вони провели оцінювання продукції та послуг підприємств Харківської та Сумської області", - сказав він.

Із документами чернігівських виробників працювала експертна група, в складі якої були представники зі Львова, Одеси та Києва.

Цього року у всеукраїнському етапі конкурсу "100 кращих товарів України" беруть участь 5 підприємств нашої області.
Це ПАТ "Чернігівський молокозавод", ПАТ "Ічнянський завод сухого молока та масла", ФСГ "Золотий Пармен", ФОП Мовлян та ФОП Кобцев.

Валентин Бакуменко пояснив, що експертні групи при оцінюванні якості продукції враховували чимало факторів, зокрема, наявність на підприємстві сертифікованої системи управління якістю, безпечністю харчових продуктів. Остаточні результати конкурсу стануть відомі наприкінці вересня після засідання Головної конкурсної комісії.

Однак уже сьогодні відомо, що серед товарів Чернігівщини найвищі оцінки одержала продукція ПАТ "Ічнянський завод сухого молока та масла" - Сир "Бринза" розсільний 45% жирності та ПАТ "Чернігівський молокозавод" - Кефір ТМ "Добряна" 0% жирності в упаковці Еколін 900 г. Інтегрована система управління якістю та безпечністю харчової продукції запроваджена на підприємствах давно та успішно підтверджує свою дієвість. До того ж кефір ТМ "Добряна" Еколін фасується у екологічно чисті пакети, які уже за кілька років розчиняється, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу.

Підприємства отримають нагороди і можливість взяти участь у національній виставці "100 кращих товарів України", яка відбудеться на початку листопада у Києві.


Прес-служба ДП "Чернігівстандартметрологія"


 
 
 

Останні новини Чернігівщини

Відбулося нагородження лауреатів Всеукраїнськогоконкурсу дитячої творчості

Відбулося нагородження лауреатів Всеукраїнськогоконкурсу дитячої творчості "Безпека в житті – життя в безпеці" 12:38

27 лютого на базі Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області відбулось нагородження лауреатів Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості "Безпека в житті – життя в безпеці".

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 12:21

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1214 випадків захворювання (підозри) на кір.

Обговорили заходи з детінізації економіки на Чернігівщині

Обговорили заходи з детінізації економіки на Чернігівщині 12:10

Захист на території області законності і правопорядку, дотримання прав і свобод громадян – спільна мета владних та правоохоронних органів області. Для цього має бути тісна взаємодія і обмін інформацією між структурами, відповідальними за ці процеси.

Випадок, що декілька років обурював жителів Чернігова, зрушив з мертвої точки

Випадок, що декілька років обурював жителів Чернігова, зрушив з мертвої точки 11:57

Понад 4 роки дві мешканки вул. Софії Русової, 9, міста Чернігова зносили на подвір’я прибудинкової території сміття, забруднюючи її різними відходами.

На Масляну в Другій лікарні традиційно частують Оздоровчими млинцями

На Масляну в Другій лікарні традиційно частують Оздоровчими млинцями 11:42

Масляна є одним з найстаріших свят слов'янських народів. Справжня забава, яка зберегла свої традиції в наші дні з язичницької культури.