Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 листопада, 23:16:52

Підготовчі роботи до проведення Всеукраїнського перепису населення

20.01.2012   08:02

Наприкінці листопада минулого року Кабінетом Міністрів України була прийнята постанова “Про заходи щодо підготовки і проведення Всеукраїнського перепису населення”.

На виконання цієї постанови в області та в усіх районах створені комісії, завданням яких є сприяння проведенню Всеукраїнського перепису населення. У даний час першочергового вирішення потребують питання уточнення та затвердження меж міських поселень, а також упорядкування адресного господарства в усіх населених пунктах області.

У грудні 2011 року Головним управлінням статистики у співпраці з обласною та районними державними адміністраціями за участю органів місцевого самоврядування була проведена одна із найважливіших підготовчих робіт до Всеукраїнського перепису населення – складання квартальних списків житлових будинків у міських поселеннях та списків сільських населених пунктів.

У поточному році будуть узагальнені отримані матеріали і в подальшому на їх базі складені організаційні плани проведення Всеукраїнського перепису населення, здійснено переписне районування території області, визначена кількість тимчасового переписного персоналу, який необхідно буде залучити до проведення Всеукраїнського перепису населення та оброблення його результатів.

Крім того, органами статистики будуть продовжуватися роботи по виготовленню та актуалізації необхідного картографічного матеріалу, відпрацьовуватися всі методологічні та організаційні питання перепису населення, а також технології автоматизованого оброблення отриманих матеріалів.

У зв’язку з тим, що проведення масштабних підготовчих робіт до перепису населення вимагає багато часу та значних обсягів фінансових ресурсів наразі в Уряді розглядається питання щодо можливого перенесення терміну проведення Всеукраїнського перепису населення на 2013 рік.
 

Останні новини Чернігівщини

Чернігів: дистанційне навчання учнів 5-11 класів шкіл продовжено до 11 грудня включно

Чернігів: дистанційне навчання учнів 5-11 класів шкіл продовжено до 11 грудня включно 18:44

Таке рішення ухвалено у зв'язку із збільшенням кількості хворих на коронавірус в місті.

Чернігівський окружний адміністративний повідомляє про встановлення особливого режиму роботи для суддів та працівників апарату суду

Чернігівський окружний адміністративний повідомляє про встановлення особливого режиму роботи для суддів та працівників апарату суду 18:21

Відповідно до постанов територіальних виборчих комісій про призначення (оголошення) повторних виборів депутатів сільських рад та виборів міського голови (далі – повторних виборів) на неділю, 17 січня 2021 року, призначено повторні вибори.

Виявлено 221 новий випадок COVID-19

Виявлено 221 новий випадок COVID-19 16:43

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 30 листопада в області зафіксовано 221 новий випадок COVID-19.

Викрито факт ухилення від сплати ПДВ та нанесення збитків державі на 22 млн гривень

Викрито факт ухилення від сплати ПДВ та нанесення збитків державі на 22 млн гривень 15:10

За даними матеріалами зареєстровано кримінальне провадження за ознаками злочинів, передбачених статтею 212 КК України. Наразі тривають слідчі дії.

Упродовж минулого тижня надзвичайники 52 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники 52 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 12:56

Упродовж минулого тижня з 23 по 30 листопада щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 192 чоловіка особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.