Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 серпня, 11:44:25

"Демарк" очікує вирішення своєї долі

03.09.2014   10:41Агенцiя

І разом із ним — його численні клієнти, адже починаючи від 20 серпня відділення банку не працюють. Щоправда, до куратора від Національного банку України приєдналась комісія Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, яка розпочала свою перевірку 2 вересня.

Скільки вона триватиме, наразі невідомо. Заступник голови правління «Демарку» Олексій Єпінін висловив сподівання, що не більше двох тижнів. У будь-якому разі керівництво банку сподівається, що до кінця цього місяця за підсумками перевірки Нацбанк прийме постанову про визнання «Демарку» неплатоспроможним і у відповідності до закону Фонд гарантування вкладів того ж дня введе у банк тимчасову адміністрацію, яка через визначений у законі термін розпочне виплату коштів клієнтам банку.

На думку Єпініна, Нацбанк та Фонд гарантування вкладів діють логічно, крок за кроком. До речі, відсотки на депозити вкладникам «Демарку» за серпень нараховані і будуть виплачуватись відповідно до закону навіть раніше, ніж повертатись депозити. Але при появі в банку тимчасової адміністрації нарахування відсотків на депозити буде припинено.

Податки на доходи з депозитів, що введені від 1 серпня, нараховуються, але будуть сплачені до бюджету після повернення коштів громадянам (до 200 тис. грн.) та виплати зарплатні працівникам банку.


http://vid.cn.ua/content/view/11018/65/
 

Останні новини Чернігівщини

Безробітні на громадських роботах займалися благоустроєм, працювали кур’єрами та розбирали завали

Безробітні на громадських роботах займалися благоустроєм, працювали кур’єрами та розбирали завали 11:06

В умовах зменшення попиту на робочу силу матеріально підтримати безробітних допомагають громадські та інші роботи тимчасового характеру, які, до того ж, організовуються з користю для громади.

Три обстріли чернігівського прикордоння за добу

Три обстріли чернігівського прикордоння за добу 11:01

російська армія тричі обстріляла прикордонні села у Новгород-Сіверському районі.

На Чернігівщині відкрили перше модульне містечко

На Чернігівщині відкрили перше модульне містечко 10:20

У Новоселівці Киселівської громади сьогодні відкрили перше у Чернігівській області модульне містечко.

19 серпня - цей день в Україні і світі

19 серпня - цей день в Україні і світі 10:17

ДЕНЬ 177 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 177 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито правопорушників, які завдали збитків рибному господарству України на понад 130 тис.грн

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито правопорушників, які завдали збитків рибному господарству України на понад 130 тис.грн 15:50

18 серпня 2022 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду з працівниками Сектору водної поліції ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини