Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 серпня, 10:59:37

За вісім місяців цього року від платників Чернігівщини до місцевих бюджетів надійшло 1 млрд. 87 млн. грн.

03.09.2014   07:39

Своєчасна і прозора виплата зарплати – це імідж підприємства і справа честі керівника.

Від того, наскільки роботодавці будуть добросовісно дотримуватися трудового законодавства, значною мірою залежить наповнення місцевих бюджетів. А це, в свою чергу, визначає можливості територіальних громад. Адже, податок на доходи фізичних осіб є найсуттєвішим у наповненні місцевих бюджетів.

За вісім місяців цього року від платників Чернігівщини до місцевих бюджетів надійшло 1 млрд. 87 млн. грн. Це на 56 млн.грн більше, ніж за відповідний період минулого року. Податок на доходи фізичних осіб у місцевих бюджетах становить 70,5 відсотка.

- Питанням легалізації ринку праці, зокрема, прозорості виплати зарплати на Чернігівщині приділяється велика увага, - зазначив заступник начальника Головного управління Міндоходів у Чернігівській області Петро Жабинець. - Безумовно, рівень добровільної сплати податків дуже високий. Разом з тим з початку року завдяки проведеним контрольно-перевірочним заходам щодо достовірності виплати доходів громадянам до місцевих бюджетів додатково спрямовано близько 1 млн.200 тис.грн.

Головне управління Міндоходів в Чернігівській області систематично проводить роз’яснювальну роботу серед роботодавців щодо дотримання норм трудового законодавства та своєчасності сплати податку на доходи фізичних осіб із заробітної плати. Ці питання порушуються під час семінарів, зустрічей в трудових колективах, засідань «круглих столів», телефонних «гарячих ліній» тощо.

Необхідно пам’ятати, що відповідно до ч. 1 ст. 24 Закону України «Про оплату праці» від 24.03.1995 р. № 108/95-ВР та ст. 115 Кодексу законів про працю України заробітна плата виплачується працівникам регулярно в робочі дні у строки, встановлені колективним договором або нормативним актом роботодавця, погодженим з виборним органом первинної профспілкової організації чи іншим уповноваженим на представництво трудовим колективом органом (а в разі відсутності таких органів - представниками, обраними і уповноваженими трудовим колективом), але не рідше двох разів на місяць через проміжок часу, що не перевищує шістнадцяти календарних днів, та не пізніше семи днів після закінчення періоду, за який здійснюється виплата.

Крім того, своєчасна і прозора виплата зарплати – це імідж підприємства і справа честі керівника. А для працівника – соціальні гарантії і достойна пенсія.
 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині відкрили перше модульне містечко

На Чернігівщині відкрили перше модульне містечко 10:20

У Новоселівці Киселівської громади сьогодні відкрили перше у Чернігівській області модульне містечко.

19 серпня - цей день в Україні і світі

19 серпня - цей день в Україні і світі 10:17

ДЕНЬ 177 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 177 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито правопорушників, які завдали збитків рибному господарству України на понад 130 тис.грн

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито правопорушників, які завдали збитків рибному господарству України на понад 130 тис.грн 15:50

18 серпня 2022 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду з працівниками Сектору водної поліції ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

Чернігівська швейна фабрика пропонує роботу

Чернігівська швейна фабрика пропонує роботу 15:41

З початку 2022 року за сприяння служби зайнятості області на ПрАТ «Чернігівська швейна фабрика «Елегант» було працевлаштовано 18 безробітних.

За минулі три доби на Чернігівщині виявлено 511 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 18 серпня

За минулі три доби на Чернігівщині виявлено 511 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 18 серпня 11:07

За 15-17 серпня групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 48 разів залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 511 таких предметів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини