Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 серпня, 19:54:18

На Чернігівщині дорожниками все більше впроваджуються сучасні технології ремонту доріг.

02.09.2014   11:38Агенцiя

В умовах недофінансування дорожньої галузі рішення нагальної проблеми термінового поліпшення експлуатаційного стану покриття автодоріг, 90 % якого має деформації, є пріоритетний напрямок впровадження сучасних технологій і матеріалів.

Особливо актуальне це питання для доріг Чернігівщини які забезпечують рух міжнародного транзитного транспорту за межі України через 5 міжнародних автомобільних пропускних пунктів і перевезення значних обсягів сільгосппродукції, лісопереробної та нафтогазовидобувної промисловості (а це 40% великоваговий вантажний автотранспорт).

Обмеженість часу для проведення робіт з ліквідації дефектів покриття в умовах значного недофінансування, змусило Службу звернутись до сучасних технологій з застосуванням на автомобільній дорозі державного значення Р-67 Чернігів –Ніжин-Прилуки-Пирятин, у Куликівкі, вперше в Україні сучасних новітніх технологій “Гарячий ремікс +” та “Мультимак”.

Вищезазначена ділянка за своїм станом покриття потребує негайного ремонту.

Технологія “Гарячий ремікс +” полягає в наступному:
на ширині захватки 4,5 метра проводиться нагрівання покриття до температури 240 градусів, зрихленням на глибину до 4-8 см, перемішуванні отриманої регенеруючої суміші з добавками (незначною кількістю чорного щебеню), розподіленні, укладанні та попередньому ущільненні однорідної регенерованої суміші з забезпеченням необхідної рівності та проектних похилів покриття за один прохід термопрофілювального комплексу. Подальше ущільнення проводиться комплексом котків.

Роботи виконуються технологічним автопоїздом німецької фірми ВІРЖЕН.

Технологія “Мультимак”- це технологія, яка передбачає улаштування тонкошарового покриття з литих емульсійно-мінеральних сумішей машиною "Мультимак" в один шар.
Основна перевага сучасних технологій “Гарячий ремікс +” та “Мультимак”, що вони суттєво підвищують якість доріг і одночасно забезпечують високий економічний ефект з безвідходність виробництва.

За сприятливих погодних умов до кінця тижня, роботи з відновлення покриття для забезпечення комфортних та безпечних умов руху, будуть завершені.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині громадянами задекларовано понад 1,2 млрд грн доходів, отриманих у 2021 році

На Чернігівщині громадянами задекларовано понад 1,2 млрд грн доходів, отриманих у 2021 році 14:12

Протягом 7 місяців поточного року декларації про майновий стан і доходи, отримані протягом 2021 року, подали 3482 мешканця Чернігівської області та задекларували понад 1,2 млрд грн доходів.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 14:04

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 9:00 16 серпня по 9:00 17 серпня 2022 року

Юрист з Чернігівщини боронить кордони на Сході країни

Юрист з Чернігівщини боронить кордони на Сході країни 08:59

Сергій родом із Чернігівщини, але все своє свідоме життя прожив у столиці. За освітою - юрист.

На Чернігівщині роздають безкоштовний хліб

На Чернігівщині роздають безкоштовний хліб 08:53

На Чернігівщині випікають та безоплатно роздають хліб для гуманітарних потреб жителів. Для цього за координації і підтримки Чернігівської ОВА область отримала 90 тонн борошна

«Золото» та «бронза»: збірна армрестлінгу із Прилук вдало виступила на Чемпіонаті України

«Золото» та «бронза»: збірна армрестлінгу із Прилук вдало виступила на Чемпіонаті України 08:47

Прилуцькі спортсмени збірної команди ГО «Чернігівська федерація армспорту» вдало виступили на Чемпіонаті України із армрестлінгу – вибороли «золото» та «бронзу».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини