Про роботу промисловості Чернігова за січень–липень. ДОВІДКА
За січень–липень 2014 р. підприємствами міста було реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на суму 3,3 млрд.грн., що складає 36,6% від загального обсягу реалізованої промислової продукції області.
Більше половини всієї продукції реалізували підприємства переробної промисловості, зокрема 30,5% – з виробництва харчових продуктів та напоїв, 8,2% – машинобудування (крім ремонту та монтажу машин і устатковання), 4,7% – текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів із шкіри та інших матеріалів, 3,9% – виробництва гумових і пластмасових виробів, інших неметалевих матеріалів. Частка підприємств із постачання електроенергії, газу та пари становила 46,7%.
Обсяг реалізації в розрахунку на 1 особу населення склав 11,3 тис.грн. (по області – 8,5 тис.грн.).
За межі України реалізовано продукції на суму 388,6 млн.грн., або 11,6% від загального обсягу реалізованої промислової продукції міста. Найбільша частка в експорті продукції підприємств машинобудування (31,3%), з текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри та виробів зі шкіри (27,5%), виробництва харчових продуктів та напоїв (22,9%).
Порівняно із січнем–липнем 2013 року підприємствами міста більше вироблено постільної білизни, окремих видів швейних виробів, взуття, паперу та картону, керамічної невогнетривкої цегли, вогнегасників, світлофорів, автобусів, меблів для сидіння; менше – вовняних тканин, щитового паркету, ящикових піддонів, ручних інструментів, фільтрувальних або очищувальних машин і апаратів для рідин, елементів конструкцій збірних для будівництва.
Серед харчових продуктів більше, ніж у січні–липні минулого року, вироблено свіжого чи охолодженого м'яса великої рогатої худоби, жирних сирів, борошна та круп, пряників та виробів аналогічних, горілки та настоянок; менше – замороженого м'яса великої рогатої худоби, ковбасних виробів, рідкого обробленого молока, свіжих неферментованих сирів, кисломолочних продуктів, хліба та хлібобулочних виробів нетривалого зберігання, мінеральних газованих вод.
Останні новини Чернігівщини
«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23
Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.
СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19
Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.
48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16
Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.
Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06
У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.
У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04
У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.