Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 серпня, 11:16:54

Обґрунтованість встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги вивчатиметься до жовтня

28.08.2014   08:06

27 серпня заступник голови - керівник апарату обласної державної адміністрації Сергій Журман взяв участь у засіданні комісії з вивчення питань встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги для населення.

Як зазначалось, одне із головних завдань комісії, полягає в проведенні роз’яснювальної роботи щодо запровадження нового механізму компенсації витрат на оплату житлово-комунальних послуг в умовах підвищення цін, відповідно до постанови КМУ №83 від 05.04.2014 року. З цією метою було заявлено про необхідність широкого інформування населення про зміст постанови, з розміщенням необхідної інформації на сайтах місцевих органів виконавчої влади.

- Наша основна мета – активізувати фахову роз’яснювальну роботу щодо отримання допомоги тим категоріям населення, які в міру своїх доходів не здатні платити за новими тарифами, - підкреслив Сергій Журман.

Департаменту соціального захисту населення ОДА доручено опрацювати можливість підготовки та надання комісії інформаційного бюлетеня, де буде прописаний механізм компенсації витрат на комунальні послуги.

За результатами засідання ухвалено рішення звернутись до підприємств-надавачів послуг з централізованого водопостачання і водовідведення, гарячого водопостачання та опалення (КП «Чернігівводоканал», ПАТ «Облтеплокомуненерго», КЕП «Чернігівська ТЕЦ» ТОВ фірми «ТехНова») з проханням надати комісії розрахункові матеріали встановлених ними тарифів та копії повідомлень, розміщених у засобах масової інформації, про введення їх у дію, а також аналітичні довідки зі стислим описом статей витрат.

Свої пропозиції та зауваження, за результатами розгляду всіх матеріалів, члени комісії винесуть на підсумкове обговорення, яке заплановано на I-шу декаду жовтня.
 

Останні новини Чернігівщини

Безробітні на громадських роботах займалися благоустроєм, працювали кур’єрами та розбирали завали

Безробітні на громадських роботах займалися благоустроєм, працювали кур’єрами та розбирали завали 11:06

В умовах зменшення попиту на робочу силу матеріально підтримати безробітних допомагають громадські та інші роботи тимчасового характеру, які, до того ж, організовуються з користю для громади.

Три обстріли чернігівського прикордоння за добу

Три обстріли чернігівського прикордоння за добу 11:01

російська армія тричі обстріляла прикордонні села у Новгород-Сіверському районі.

На Чернігівщині відкрили перше модульне містечко

На Чернігівщині відкрили перше модульне містечко 10:20

У Новоселівці Киселівської громади сьогодні відкрили перше у Чернігівській області модульне містечко.

19 серпня - цей день в Україні і світі

19 серпня - цей день в Україні і світі 10:17

ДЕНЬ 177 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 177 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито правопорушників, які завдали збитків рибному господарству України на понад 130 тис.грн

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито правопорушників, які завдали збитків рибному господарству України на понад 130 тис.грн 15:50

18 серпня 2022 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду з працівниками Сектору водної поліції ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини