Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 лютого, 21:27:03

ЄБРР оголосив тендер на ремонт 80 км дороги Київ-Чернігів-Нові Яриловичі

20.08.2014   14:14Агенцiя

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) оголосив тендер на ремонтні роботи на ділянці автодороги M01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі на ділянці км 18 + 730 – км 98 + 800.

Як повідомляється на сайті банку, замовником робіт виступає Державне агентство автомобільних доріг України (“Укравтодор”). Замовник буде використовувати частину коштів кредиту ЄБРР та Європейського інвестиційного банку (ЄІБ).

Тендер передбачає три лоти: ремонт ділянки км 18 + 730 – км 37 + 000 (обхід Броварів); ремонт на ділянці км 37 + 000 – км 61 + 160 та на ділянці км 61 + 160 – км 98 + 800. Роботи включають Ремонт 37 км дороги, включаючи роботи на мостах, дренажні та допоміжні роботи. Термін проведення робіт – два роки

Учасник конкурсу повинен мати середньорічний оборот в якості генерального підрядника протягом останніх п’яти років для участі в конкурсі по першому лоту – не менше EUR67 млн за другим – не менше EUR 73 млн, по третьому – не менше EUR92 млн.

Учасник конкурсу також повинен мати успішний досвід роботи в якості генпідрядника в реалізації не менше трьох проектів по складності порівнянних з запропонованим контрактом протягом останніх п’яти років для участі в конкурсі по першому лоту – на суму не менше EUR 32 млн кожен, по другому – не менше EUR35млн, по третьому – не менше EUR44 млн кожен.

Конкурсні заявки повинні бути подані не пізніше 15:00 30 вересня 2014 р.

Верховна Рада в 2011 році ратифікувала фінансову угоду між Україною та Європейським інвестиційним банком “Європейські дороги України-II”, згідно з якою країна отримала кредит у розмірі EUR450 млн на облаштування автомобільних доріг поблизу Києва. До цього аналогічну суму в EUR450 млн надав ЄБРР підписав відповідну угоду з “Укравтодором” 26 листопада 2010 р. (капремонт 79,4 км дороги М-01 Київ – Чернігів, 74,3 км дороги М-05 Київ – Одеса, 137,9 км дороги М-06 Київ – Чоп, 44,9 км дороги М-07 Київ – Ковель – Ягодин, 28,7 км дороги Н-01 Київ – Знам’янка, 36,6 км дороги Київ – Іванків – Овруч – ред.).

finanse.ua

Останні новини Чернігівщини

Фіктивне навчання для відстрочки: поліція Чернігівщини викрила групу зловмисників, які організували корупційну схему ухилення від мобілізації 17:22

Поліцейські викрили злочинну групу у складі завідувачів навчальних кафедр та викладача одного з вишів у Чернігові, які організували корупційну схему для отримання відстрочки від мобілізації чоловікам призивного віку.

156 немовлят народилося у Чернігові за перший місяць 2026 року

156 немовлят народилося у Чернігові за перший місяць 2026 року 17:19

Протягом січня 2026 року в КНП «Чернігівський пологовий будинок» народилося 156 дітей: 70 хлопчиків та 86 дівчаток.

На Чернігівщині дві прикордонні громади затвердили нові статути

На Чернігівщині дві прикордонні громади затвердили нові статути 17:01

До 1 січня 2027 року всі територіальні громади України мають ухвалити або оновити свої статути відповідно до змін у Законі України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Поліція розслідує обставини пожежі в Чернігівському районі 14:40

Вночі 1 лютого до поліції надійшло повідомлення, що у селі Михайло-Коцюбинської селищної громади Чернігівського району в будівлі центру соціальної адаптації сталася пожежа. Вогонь знищив покрівлю та пошкодив стіни.

Віденська класика у Чернігові: оркестр «Філармонія» виступив під дирегуванням Юрія ЯнкаА 14:37

1 лютого 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр приймав особливого гостя.