Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 березня, 22:58:58

Іноземні інвестиції в економіку Чернігівської області. ДОВІДКА

20.08.2014   13:14

За січень–червень 2014 р. в економіку Чернігівщини іноземні інвестори вклали 3,6 млн.дол. США прямих інвестицій (акціонерного капіталу).

Обсяг прямих іноземних інвестицій (акціонерного капіталу), унесених в економіку області з початку інвестування, на 1 липня 2014 р. становив 111,5 млн.дол. США, що на 13,2% менше обсягів інвестицій на початок року, та в розрахунку на одну особу населення склав 104,8 дол. США.

Вкладення в економіку області здійснили інвестори із 40 країн світу. До основних країн-інвесторів, на які припадає 79,3% загального обсягу прямих інвестицій, входять: Німеччина – 42,4 млн.дол., Польща – 18,4 млн.дол., Кіпр – 16,1 млн.дол., Беліз – 3,7 млн.дол., Російська Федерація та Вірґінські Острови (Брит.) – по 2,8 млн.дол., Італія – 2,2 млн.дол. США.

На підприємствах промисловості зосереджено майже три чверті іноземних інвестицій, на підприємствах сільського, лісового та рибного господарства – 5,9%, у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування – 5,2%, на підприємствах транспорту, складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності – 5,0%, на підприємствах оптової та роздрібної торгівлі; із ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів – 3,3%.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська поліція відкрила кримінальне провадження за фактом перешкоджання професійній діяльності журналістів 16:42

Сьогодні близько 13-ї години до поліції звернулася знімальна група одного з чернігівських телеканалів.

Бронювання військовозобов’язаних на Чернігівщині. Куди звертатися та які документи подавати? 15:55

В Україні запрацював новий Порядок бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час.

Сьогодні вночі на проспекті Левка Лук’яненка патрульні поліцейські виявили громадянина. 15:49

На запитання інспекторів чому він у комендантську годину не вдома, чоловік став лихословити та ображати поліцейських.

Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо організованої транснаціональної злочинної групи торгівців людьми 15:47

Співробітники відділу міграційної поліції Чернігівщини разом з слідчими обласної поліції спільно зі Службою безпеки України завершили досудове розслідування та передали прокурору Чернігівської обласної прокуратури для направлення до суду обвинувальний акт щодо організованої групи торгівців людьми.

На Чернігівщині стартував проєкт «Лабораторії творчого діалогу» 15:42

Місцеве самоврядування та мешканці громад із допомогою U-LEAD заново вчаться комунікувати