Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 березня, 06:36:10

Чернігівщина розпочинає переведення котелень на альтернативні види палива

20.08.2014   12:32

19 серпня під головуванням директора Департаменту житлово-комунального господарства, регіонального розвитку та інфраструктури облдержадміністрації Петра Головача відбулась нарада щодо прискорення видачі дозвільних документів на реконструкцію та будівництво котелень на альтернативних видах палива.

В обговоренні взяли участь керівники відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації, заступники голів райдержадміністрацій та міських рад, керівники підприємств, установ та організацій, представники інвестиційних компаній.

Як зазначалось, головним завданням перебігу опалювального періоду 2014/2015 років є якісне та належне функціонування систем теплопостачання населених пунктів області.

Присутнім були наданні роз’яснення щодо діючих законів та порядків видачі дозволів на будівельні та ремонтні роботи систем опалення бюджетних установ, термінів їх отримання а також розглянуті пропозиції щодо можливого їх скорочення. Заслухані пропозиції інвесторів щодо їх намірів та здійсненої роботи, строків реалізації проектів.

За результатами наради її учасниками прийнято рішення звернутись до Кабінету Міністрів України та Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України з пропозиціями щодо внесення змін до діючих нормативних документів. Зміни стосуються видачі дозволів на будівельні роботи зі встановлення котлів на альтернативних видах палива та скорочення термінів по їх отриманню.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.