Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 лютого, 02:00:30

Діяльність пасажирського автотранспорту Чернігівської області в січні–червні 2014 року. ДОВІДКА

14.08.2014   07:52

Пасажирським автотранспортом області за січень–червень 2014 р. було перевезено 30,7 млн. пасажирів, що становить 87,9% рівня січня–червня 2013 р. Обсяг виконаного пасажирообороту скоротився на 5,2% й становив 342,1 млн.пас.км.

Найбільші обсяги пасажирських перевезень виконано автоперевізниками м. Чернігова (66,7% загального обсягу), Ніжина (15,3%) та Прилук (6,6%).

Серед районів області цей показник був найвищим у Чернігівському (1,8%) та Бобровицькому (1,1%) районах.

У структурі пасажирських перевезень, основний обсяг пасажиропотоку формувався у внутрішньоміському сполученні – 80,6% від загального обсягу.

Частка приміських перевезень становила 14,5%, міжміських – 4,8% та міжнародних – 0,1%.

Із загального обсягу пасажирських перевезень автомобільним транспортом половину було виконано фізичними особами-підприємцями.

У порівнянні з січнем–червнем 2013р. перевезення пасажирів маршрутками приватних підприємців зросли на 13,3%.

Більше половини обсягів пасажирських перевезень (51,1%) здійснили приватні перевізники м. Чернігова.

Фізичні особи м.Прилук, які виконували перевезення пасажирів, у 15 разів перевищили обсяги автотранспортних підприємств, Бахмацького району – у 14,2 раза, м .Ніжина – у 4,2 раза, Талалаївського району – у 4 раза.

Послугами маршрутного автотранспорту області впродовж січня–червня 2014 р. в середньому щоденно користувалися 169,6 тис. пасажирів (у т.ч. м.Чернігова – 113,2 тис.пасажирів).
 

Останні новини Чернігівщини

Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25

Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.

Шахрайство зі спадщиною: судитимуть організатора злочинної групи та двох приватних нотаріусів 18:22

Прокурорами Чернігівської обласної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно організатора злочинного угрупування та двох пособників за фактами шахрайства, використання підроблених документів та легалізації майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 4 ст. 190, ч.ч. 2, 3 ст. 28 ч. 4 ст. 358, ч. 2 ст. 209 КК України).

 Безпека пацієнтів понад усе: в Чернігівській обласній дитячій лікарні впроваджують передові стандарти гігієни WASH

Безпека пацієнтів понад усе: в Чернігівській обласній дитячій лікарні впроваджують передові стандарти гігієни WASH 18:21

Чисті руки медика – це врятовані життя. Дотримуючись цієї філософії, фахівці Чернігівської обласної дитячої лікарні пройшли інтенсивне навчання з кращих світових практик у сфері води, санітарії та гігієни (WASH).

«Енергопідтримка для ФОП» до 15000 гривень

«Енергопідтримка для ФОП» до 15000 гривень 18:17

Щоб допомогти українським підприємцям пережити зиму в умовах постійних обстрілів та аварійних відключень, Уряд запровадив спеціальну програму підтримки, яку буде реалізовувати Міністерство економіки, довкілля та сільського господарства України та Державна служба зайнятості.

У Прилуках поліцейські затримали наркоторговця 11:19

Співробітники відділу кримінальної поліції спільно з поліцейськими сектору боротьби з наркозлочинністю Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних засобів, вчинених 44-річним мешканцем міста Ічня.