Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 квітня, 03:59:27

Від платників Чернігівщини до Держбюджету надійшло 5,7 мільярдів гривень податків

17.01.2012   11:08Агенцiя

Податковою службою Чернігівської області за січень-грудень 2011 року до загального фонду державного бюджету зібрано 5704 мільйонів гривень податків, зборів та інших обов’язкових платежів.

Досягнуто приросту збору податків до рівня 2010 року в 1,3 раза, або на 1469,3 млн. грн.

Протягом 2011 року податку на прибуток мобілізовано 361,9 млн. грн.., що на 80,7 млн. грн. більше у порівнянні з відповідним періодом минулого року. Податку на додану вартість – 1006,6 млн. грн., що на 246,3 млн. грн..більше, ніж у попередньому році.

Найбільший внесок в наповнення Державного бюджету забезпечили підприємства промисловості – майже 93 відсотки від загального збору податків та зборів по всіх галузях народногосподарського комплексу області. Добувна і харчова промисловості залишаються, як і в минулих роках, домінуючими в формуванні доходів Державного бюджету. Їх внесок становить, відповідно, 29,4 відс. та 60,5 відс. В обох галузях нарощено збір платежів до рівня 2010 року, а саме в добувній – на 810,7 млн. грн., в харчовій – на 525 млн. грн..

Доходи місцевих бюджетів за минулий рік склали 1250,7 мільйона гривень, що на 17,4 відс., або на 185,7 мільйонів гривень перевищує рівень відповідного періоду минулого року. Зокрема, податку на доходи фізичних осіб, питома вага якого в формуванні місцевих бюджетів склала 76,3 відс. надійшло 954,5 млн. грн., що на 121,4 млн. грн., або на 14,6 відс. більше, ніж у 2010 році.

Відділ масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПА в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

В області майже півтори сотні людей обстежилися в межах програми «Скринінг здоров'я 40+» 12:27

З початку цього року в Україні стартувала національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету та розладів ментального здоров'я «Скринінг здоров'я 40+». У Чернігівської області на сьогодні таке обстеження пройшли 144 людини, з яких 26 – медичні працівники.

Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі

Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі 11:07

Державне агентство розвитку туризму презентувало національну програму, яка формує новий погляд на мандрівки Україною «Подорож до себе. Шляхи відновлення». Програма впроваджується за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України у співпраці з ГО «Бренд Юкрейн».

У Чернігові відкрили економічний Хаб на базі Ветеранського простору 10:59

Чернігів отримав новий простір для розвитку підприємництва та економічної самореалізації.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:54

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

8 квітня: цей день в Україні і світі 10:22

День 1504 Російська агресія - Day 1504 Russian aggression