До загального фонду місцевих бюджетів надійшло 2,5 мільярда гривень
За інформацією Департаменту фінансів обласної державної адміністрації, станом на 17 липня до загального фонду місцевих бюджетів надійшло 2,5 млрд грн. Із них трансферти з державного бюджету складають 1,7 млрд грн., власні надходження – 0,8 млрд гривень.
Крім того, область отримала з державного бюджету 4,5 млн грн. соціальних субвенцій. Ці кошти будуть спрямовані на своєчасні розрахунки за спожиті населенням енергоносії, житлово-комунальні послуги, послуги зв’язку та пільговий проїзд.
Фінансисти також зазначають, що для забезпечення своєчасної виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ місцевими бюджетами області залучено 1017,2 млн грн. казначейських позик.
За інформацією Департаменту фінансів обласної державної адміністрації
Останні новини Чернігівщини
Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46
Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.
57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44
Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.
19 травня: цей день в Україні і світі 08:42
День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.