Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 серпня, 10:23:54

Підприємці Чернігівщини збільшують суми податків і створюють робочі місця

19.07.2014   08:07

На умовах спрощеної системи оподаткування працюють більше 24 тисяч фізичних осіб-підприємців – більше половини від загальної кількості фізичних осіб-підприємців. На І групі – 6188 чоловік, ІІ – 12399, ІІІ – 5503 та V – 6 чоловік. 162 фізичні особи (ІІІ група) зареєстровані платниками податку на додану вартість.

Як зазначила заступник начальника управління доходів і зборів з фізичних осіб Наталя Кузнецова, за 6 місяців до місцевих бюджетів області фізичні особи-підприємці перерахували більше 54 млн.грн. єдиного податку з фізичних осіб. Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження збільшилися на 4,4 млн.грн., темп зростання становить 108,8 відсотка.

Позитивна динаміка надходжень забезпечена завдяки збільшенню розміру ставок єдиного податку для 1 та 2 груп. Адже відповідно до законодавства єдиний податок справляється у відповідних відсотках до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня звітного року. Вона щорічно збільшується і з 1 січня цього року становить 1218 грн.

Тобто, з 1 січня для платників єдиного податку 1 групи податок становить вже від 12,18 грн. (мінімальний ) до 121,8 грн. (максимальний), для 2 групи - від 24,36 грн. (мінімальний ) до 243,6 грн. (максимальний).

Також на збільшення сплати податку вплинув перехід шести платників єдиного податку на V групу. Ця категорія за півріччя сплатила 700 тисяч гривень.

Варто сказати й про внесок фізичних осіб-підприємців у створення робочих місць. Вони працевлаштували на різні посади 11тисяч 439 чоловік.

Останні новини Чернігівщини

Робочий візит прокурора до прикордонників

Робочий візит прокурора до прикордонників 10:19

6 серпня на ділянці відповідальності відділу прикордонної служби «Добрянка» проведено робочу зустріч представників правоохоронних органів за участі прокурора Чернігівської області Андрія Парусова, начальника Чернігівського прикордонного загону Олександра Чорного та в.о. начальника Північної митниці Володимира Подоляко.

На Чернігівщині надходження від сплати єдиного внеску склали майже 3 мільярди гривень

На Чернігівщині надходження від сплати єдиного внеску склали майже 3 мільярди гривень 09:37

Платниками податків Чернігівщини за 7 місяців поточного року сплачено 2909,2 млн гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що більше минулорічного показника за відповідний період майже на 175 млн гривень.

Забезпечено реальне виконання судових рішень за позовами прокурора на загальну суму майнових вимог 69 млн грн

Забезпечено реальне виконання судових рішень за позовами прокурора на загальну суму майнових вимог 69 млн грн 09:25

Примусове виконання рішень судів є завершальною стадією судового провадження, у ході якої реально поновлюються інтереси держави.

Поліцейські викрили злочинну групу у вимаганні пів мільйона гривень з місцевого бізнесмена

Поліцейські викрили злочинну групу у вимаганні пів мільйона гривень з місцевого бізнесмена 09:19

Правоохоронці задокументували факт одержання учасниками угруповання частини від визначеної суми – 30 тисяч гривень. Наразі обом зловмисникам повідомлено про підозру.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини