У червні ПриватБанк додав українцям 6,5 млн грн до зарплат
ПриватБанк виплатив понад 6,5 млн. грн. доплат до зарплат українців за червень. Виплати отримали власники зарплатних карт банку, які зареєструвалися в соціальній акції "Тримай 5!".

Як повідомили в банку, на сьогоднішній день 5%-у добавку до зарплати, витраченої на оплату картами покупок у торговельній мережі, отримали близько 500 тис. українців. Всього ж за три місяці дії акції "Тримай 5!", За підрахунками банку, ПриватБанк додасть до зарплат жителям України понад 50 млн гривень.
Нагадаємо, з 1 червняПриватБанк почав повертати власникам зарплатних карт 5% від суми зарплати, витраченої на покупки в магазинах. Така соціальна ініціатива ПриватБанку триватиме до 1 вересня. Вона призначена для всіх власників зарплатних карт: співробітників бюджетних організацій, промислових підприємств та комерційних компаній.
Щоботримувати надбавку до зарплати від ПриватБанку, потрібно мати зарплатну карту і зареєструватися для участі в акції на сайтіpb.ua/derzhy5, за номером 3700 абовідправивши СМС з текстом 5555 на номер 3777. Всім клієнтам, які зареєстровані в акції, повертаються 5% від суми заробітної плати, витраченої на будь-які покупки в магазинах України та інших країнсвіту. Мінімальна і максимальна суми покупок не обмежені. Акція «Тримай 5!» Стартувала 1 червня і триватиме все літо.
Надбавку до зарплати ПриватБанк нараховує до 10 числа наступного після покупки місяці на cпеціальний бонусний рахунок зарплатної карти. Ці гроші можна використовувати для оплати товарів і послуг в 50,000 магазинах-партнерах програми «Бонус Плюс», серед яких найбільші українські продуктові мережі, магазини побутової техніки, аптеки та інші торгові та сервісні підприємства України.
Довідка
На сьогодні за допомогою карт ПриватБанку отримують зарплату 4,5 млн співробітників як бюджетних, так і комерційнихкомпаній та організацій. ПриватБанк забезпечує власникам зарплатних карт найширшу мережу обслуговування - більш 8000 банкоматів, 2300 відділень і 11 000 терміналів самообслуговування, а також можливість користуватися всіма сучасними послугами через Інтернет і мобільні телефони.
Згідно українського законодавства, співробітники підприємств і організацій, не залежно від форми власності, мають право самостійно вибирати банк, на рахунки або карти якого перераховується заробітна плата. Заявку на оформлення зарплатної картки можна подати до бухгалтерії підприємстваабо будь-яке відділення ПриватБанку.
Останні новини Чернігівщини
Керівництво поліції Чернігівщини ініціювало службове розслідування за фактом інциденту в Чернігові під час заходів оповіщення 17:23
14 липня під час здійснення заходів оповіщення, передбачених чинним законодавством, військовослужбовці ТЦК та СП Чернігова у супроводі поліцейських підійшли до двох громадян, аби перевірити військово-облікові документи.
У Чернігові відзначили День Української Державності 16:41
Біля Меморіального знаку на честь Героїв, які загинули в російсько-українській війні, зібралася громадськість, представники влади і духовенства, аби вшанувати памʼять про всіх борців за українську державність.
За матеріалами СБУ заочну підозру отримали троє воєнних злочинців, які командували обстрілом Чернігова і вбили 20 мирних жителів 16:07
Служба безпеки зібрала беззаперечні докази воєнного злочину на командувачів російських військ, які причетні до ракетного обстрілу цивільної інфраструктури, масового вбивства та каліцтва громадян України у місті Чернігів 16 березня 2022 року.
Презентація історичного роману Василя Краса "Потреба під Конотопом" 15:35
13 липня у великому читальному залі Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація історичного роману українського письменника Василя Краса "Потреба під Конотопом".
Енергонезалежність знімає бар’єри: школи області оснащують сонячними панелями 15:11
Безбар’єрність в освіті — це, зокрема, коли школярі можуть повноцінно навчатися очно пліч-о-пліч з однолітками — незалежно від енергетичної ситуації в регіоні.