Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 2 грудня, 18:28:59

Перші кроки до упорядкування стандартів продукції

16.07.2014   09:43Агенцiя

Після підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом Україна робить перші кроки до упорядкування стандартів продукції так, щоб якість наших товарів відповідала європейським нормам. Саме з цією метою в обласній раді пройшов семінар «Впровадження систем безпечності харчових продуктів».

Підприємства, що випускають харчову продукцію, мають підготуватися до прийняття нових норм сертифікації їхніх товарів, які вони експортуватимуть за кордон. Для керівників цих підприємств було проведено семінар, де дали практичні поради з впровадження нової системи безпечності харчових продуктів — ХАССП.

Експерти говорять, що українська продукція не така вже і далека від тих стандартів, які ставить Євросоюз, а рослинна продукція навіть повністю відповідає нормам. Головне питання — змінити законодавство.

До участі в семінарі запросили здебільшого представників малих підприємств та кооперативів, адже якраз їхня продукція найбільше потребує вдосконалення, та і ризикують ці підприємці більше – нові ринкові умови для них менш сприятливі.

За словами спеціалістів, перспективи у нас хороші, продукція якісна, а тому проблем з введенням нових норм якості продукції виникнути не повинно. Згодом планують збільшити поставки готової продукції за кордон. Україна не повинна стати сировинним придатком Європи.


http://chodtrk.com.ua/?p=15923

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 505 нових випадків COVID-19

Виявлено 505 нових випадків COVID-19 16:57

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 2 грудня в області зафіксовано 505 нових випадків COVID-19.

Кабінет міністрів України не буде продовжувати карантин вихідного дня у грудні

Кабінет міністрів України не буде продовжувати карантин вихідного дня у грудні 14:17

Про це на засіданні повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

Що ми знаємо про Десну? 14 фактів

Що ми знаємо про Десну? 14 фактів 14:13

Чарівна Десна – це безцінний спадок, про який кожен з нас має дбати, аби зберегти для наступних поколінь.

Олена Костевич виборола бронзову нагороду міжнародних змагань з кульової стрільби Polish Open Kaliber

Олена Костевич виборола бронзову нагороду міжнародних змагань з кульової стрільби Polish Open Kaliber 12:46

Знана чернігівська спортсменка Олена Костевич виборола бронзову нагороду у вправі ПП-3 (гібридний фінал) на міжнародних змаганнях з кульової стрільби Polish Open Kaliber.

У Чернігові затвердили Програму підтримки дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, а також сімей з дітьми

У Чернігові затвердили Програму підтримки дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, а також сімей з дітьми 12:01

У Чернігові затвердили Програму розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, попередження дитячої бездоглядності та безпритульності, соціальної підтримки сімей з дітьми у місті Чернігові на 2021-2023 роки.

АНОНСИ ПОДІЙ