Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 2 грудня, 02:31:48

Міським Центром обслуговування платників надано понад 14 тисяч адмінпослуг

03.07.2014   10:55Агенцiя

Для забезпечення платників та громадян якісними і своєчасними послугами, підвищення рівня їх обізнаності з питань застосування податкового законодавства, сплати єдиного соціального внеску працює Центр обслуговування платників. З початку року Центром було надано 14068 адміністративних, інформаційних та консультаційних послуг.

«Найбільшою популярністю користується послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки. За шість місяців цього року було надано 5188 таких послуг. З початку року у Центрі зареєстровано підприємцям  6077 книг обліку доходів і витрат та 800 книг обліку розрахункових операцій.

Видано 1441 довідку про відсутність заборгованості із сплати податків, зборів платникам податків, які припиняються/припиняють підприємницьку діяльність, та 472 довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами доходів і зборів»,- поінформувала  начальник відділу обслуговування платників ДПІ у м. Чернігові  Марія Ребенок.

У Центрі відвідувачам пропонується широкий перелік послуг, зокрема, отримання консультацій, дозвільних документів, довідок, проведення звірок, подання податкової звітності, кореспонденції та багато інших. Крім того, у Центрі оформлено інформаційні та тематичні стенди із зразками заповнення заяв, декларацій, податкової звітності, інформацією щодо єдиного податку, змінами в оподаткуванні, з порядком звернень до органів Міндоходів  та з іншою корисною інформацією.

Відвідувачі Центру обслуговування платників можуть ознайомитися з останніми змінами щодо податкового законодавства. Таку інформацію вони отримують з друкованої літератури та з екранів моніторів, що розміщені в ЦОПі.

Як повідомила Марія Ребенок  у Центрі функціонує відділ реєстрації користувачів при ГУ Міноходів у Чернігівській області, який забезпечує на безкоштовній основі видачу та реєстрацію електронних ключів для подання електронної звітності через мережу Інтернет. З початку року видано 2376 електронних ключів.

«Кожен платник податків має змогу оцінити роботу Центру. Для цього потрібно заповнити анонімну анкету та покласти її до скриньки «Заяви та пропозиції»,- зазначила фахівець податкової інспекції міста.


Інформаційно-комунікаційний  сектор ДПІ у м. Чернігові

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 338 нових випадків COVID-19

Виявлено 338 нових випадків COVID-19 17:54

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 1 грудня в області зафіксовано 338 нових випадків COVID-19.

Засуджено військовослужбовця військової служби за призовом під час мобілізації

Засуджено військовослужбовця військової служби за призовом під час мобілізації 13:29

1.12.2020 за публічного обвинувачення військової прокуратури Чернігівського гарнізону Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону засуджено військовослужбовця військової служби за призовом під час мобілізації.

Упродовж минулої доби виникло 6 пожеж

Упродовж минулої доби виникло 6 пожеж 13:04

Упродовж минулої доби на Чернігівщині виникло 6 пожеж, їх причинами послужило порушення господарями правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації електромереж, нагрівальних печей і димарів.

Керівник обласної прокуратури привітав колег з Днем працівників прокуратури України

Керівник обласної прокуратури привітав колег з Днем працівників прокуратури України 12:18

Сьогодні в обласній прокуратурі під головуванням керівника Сергія Василини відбулися урочистості з нагоди Дня працівників прокуратури України.

Результати ревізії комунального некомерційного підприємства

Результати ревізії комунального некомерційного підприємства "Ріпкинська центральна районна лікарня" Ріпкинської райради 11:58

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області провели ревізію фінансово - господарської діяльності на комунальному некомерційному підприємстві «Ріпкинська центральна районна лікарня» Ріпкинської районної ради за період з 01.01.2016 по 30.07.2020, якою установили порушень вимог законодавства на суму майже 2 млн грн, зокрема порушень, що призвели до втрат на суму 600 тис. грн.

АНОНСИ ПОДІЙ