Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 2 грудня, 03:02:18

Домінуючу частку оптового товарообороту становили непродовольчі товари

03.07.2014   07:56

Діяльність підприємств оптової торгівлі області за І квартал 2014 року

Протягом І кварталу 2014 р. підприємства (юридичні особи), які здійснювали діяльність з оптової торгівлі на Чернігівщині, поставили товарів на 1505,8 млн.грн., що на 6% більше рівня І кварталу 2013р. (у фактичних цінах).

Домінуючу частку оптового товарообороту (78,3%, або 1179,4 млн.грн.) становили непродовольчі товари. У продажу переважали кукурудза, добрива та сполуки азотні, шини та камери гумові, препарати фармацевтичні, енергетичні матеріали, засоби автотранспортні вантажні та легкові.

Продовольчих товарів було реалізовано на 326,4 млн.грн. Серед них найбільше було продано продуктів молочних, масла та сирів, шоколаду та виробів кондитерських цукрових, цукру, борошна, пива, кави, води мінеральної та напоїв безалкогольних й соків фруктових та овочевих, круп, борошна грубого помелу, гранул та інших продуктів із культур зернових, олії рослинної, м’яса та м’ясних продуктів, чаю.

Підприємства області надавали перевагу товарам українських виробників. Так, в області за їх рахунок формувався оптовий ринок майже всіх продовольчих товарів; серед непродовольчих товарів переважали вітчизняні зернові культури, деревина та вироби з деревини.

На 1 квітня 2014 р. на складах оптових підприємств було зосереджено запасів товарів на 665,2 млн.грн., при цьому запаси непродовольчих товарів становили 87,1%.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 338 нових випадків COVID-19

Виявлено 338 нових випадків COVID-19 17:54

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 1 грудня в області зафіксовано 338 нових випадків COVID-19.

Засуджено військовослужбовця військової служби за призовом під час мобілізації

Засуджено військовослужбовця військової служби за призовом під час мобілізації 13:29

1.12.2020 за публічного обвинувачення військової прокуратури Чернігівського гарнізону Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону засуджено військовослужбовця військової служби за призовом під час мобілізації.

Упродовж минулої доби виникло 6 пожеж

Упродовж минулої доби виникло 6 пожеж 13:04

Упродовж минулої доби на Чернігівщині виникло 6 пожеж, їх причинами послужило порушення господарями правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації електромереж, нагрівальних печей і димарів.

Керівник обласної прокуратури привітав колег з Днем працівників прокуратури України

Керівник обласної прокуратури привітав колег з Днем працівників прокуратури України 12:18

Сьогодні в обласній прокуратурі під головуванням керівника Сергія Василини відбулися урочистості з нагоди Дня працівників прокуратури України.

Результати ревізії комунального некомерційного підприємства

Результати ревізії комунального некомерційного підприємства "Ріпкинська центральна районна лікарня" Ріпкинської райради 11:58

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області провели ревізію фінансово - господарської діяльності на комунальному некомерційному підприємстві «Ріпкинська центральна районна лікарня» Ріпкинської районної ради за період з 01.01.2016 по 30.07.2020, якою установили порушень вимог законодавства на суму майже 2 млн грн, зокрема порушень, що призвели до втрат на суму 600 тис. грн.

АНОНСИ ПОДІЙ