Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 2 грудня, 02:33:20

На "Нiжинсiльмаші" кадрові перестановки

02.07.2014   08:09

Рішення прийняте Наглядовою радою товариства

Наглядова рада ПАТ «Ніжинський завод сільськогосподарського машинобудування» обрала двох членів правління.

Про це повідомляється в системі розкриття інформації Нацкомісії по цінним паперам та фондовому ринку.

Згідно із рішенням від 27 червня 2014 року, у зв’язку із припиненням повноважень членів правління Олександра Манахова та Олександра Тригуба, їх місце займуть Олександр Боярських та Володимир Компанієць строком на 3 роки.

Довідка:

Олександр Маханов займав посаду 13 років. До цього працював директором ТОВ «КНК-Агро», директором ТОВ «Кiровська» та виконавчим директором ПрАТ «Завод «Нiжинсiльмаш».

Олександр Тригуб був членом правління 2 роки. За останнi 5 рокiв працював юрисконсультом ПрАТ «Iста-Центр» та юрисконсультом ПрАТ «Завод «Нiжинсiльмаш».


http://agravery.com/ua/show/na-nizhinsilmashi-kadrovi-perestanovki

 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 338 нових випадків COVID-19

Виявлено 338 нових випадків COVID-19 17:54

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 1 грудня в області зафіксовано 338 нових випадків COVID-19.

Засуджено військовослужбовця військової служби за призовом під час мобілізації

Засуджено військовослужбовця військової служби за призовом під час мобілізації 13:29

1.12.2020 за публічного обвинувачення військової прокуратури Чернігівського гарнізону Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону засуджено військовослужбовця військової служби за призовом під час мобілізації.

Упродовж минулої доби виникло 6 пожеж

Упродовж минулої доби виникло 6 пожеж 13:04

Упродовж минулої доби на Чернігівщині виникло 6 пожеж, їх причинами послужило порушення господарями правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації електромереж, нагрівальних печей і димарів.

Керівник обласної прокуратури привітав колег з Днем працівників прокуратури України

Керівник обласної прокуратури привітав колег з Днем працівників прокуратури України 12:18

Сьогодні в обласній прокуратурі під головуванням керівника Сергія Василини відбулися урочистості з нагоди Дня працівників прокуратури України.

Результати ревізії комунального некомерційного підприємства

Результати ревізії комунального некомерційного підприємства "Ріпкинська центральна районна лікарня" Ріпкинської райради 11:58

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області провели ревізію фінансово - господарської діяльності на комунальному некомерційному підприємстві «Ріпкинська центральна районна лікарня» Ріпкинської районної ради за період з 01.01.2016 по 30.07.2020, якою установили порушень вимог законодавства на суму майже 2 млн грн, зокрема порушень, що призвели до втрат на суму 600 тис. грн.

АНОНСИ ПОДІЙ