Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 червня, 06:26:36

На Чернігівщині започатковано реєстрацію прав на землі сільськогосподарського призначення за екстериторіальним принципом

26.06.2014   14:28Агенцiя

У рамках активізації роботи з питань здійснення державної реєстрації прав оренди земель сільськогосподарського призначення на Чернігівщині започатковано здійснення державної реєстрації речових прав на земельні ділянки даної категорії за екстериторіальним принципом. Відповідні рішення прийняті керівником реєстраційної служби Головного управління юстиції у Чернігівській області.

Відтак, в термін до 1 вересня 2014 року державним реєстраторам реєстраційної служби Чернігівського міського управління юстиції надано право здійснювати таку реєстрацію щодо земельних ділянок, розташованих в межах Козелецького району Чернігівської області, державним реєстраторам реєстраційної служби Прилуцького міськрайонного управління юстиції здійснювати відповідні реєстраційні дії щодо земель вказаної вище категорії, розташованих в межах Ічнянського району Чернігівської області, державним реєстраторам реєстраційної служби Сосницького районного управління юстиції – стосовно земель, розташованих в межах Менського району Чернігівської області.

За таких умов землевласники та землекористувачі в затребуваних з даного питання регіонах Чернігівщини отримали можливість швидко та якісно реалізувати свої права щодо земель сільськогосподарського призначення, зареєструвавши такі права в органах державної реєстрації прав, як за місцем розташування земельної ділянки, так і в інших структурних підрозділах, що діють в межах області.


http://www.drsu.gov.ua/show/12959

Останні новини Чернігівщини

РФ

РФ "анонсувала" нові удари по Бахмуту, Чернігову та інших містах: куди може "прилетіти" 21:59

Міноборони країни-агресора заявляє, що на території лікарень в українських містах нібито розміщені "вогневі позиції".

Новгород-Сіверські поліцейські виявили схрон з боєприпасами

Новгород-Сіверські поліцейські виявили схрон з боєприпасами 21:43

Поліцейські Новгород-Сіверського району із залученням кінологічної служби та вибухотехніків виявили в лісі схрон військових рф.

Куратор проекту «Спортсмени для України»: «Хочемо допомогти зруйнованому Чернігівському біатлонному центру»

Куратор проекту «Спортсмени для України»: «Хочемо допомогти зруйнованому Чернігівському біатлонному центру» 21:33

Куратор проекту «Спортсмени для України» Маркус Кехт розповів про допомогу біатлонному центру в Чернігові.

Білоруських партизанів з Гомельської області можуть розстріляти

Білоруських партизанів з Гомельської області можуть розстріляти 21:25

Для направлення до суду передано кримінальну справу стосовно трьох «рейкових партизанів» зі Світлогорська (Гомельська область, Білорусь).

750 гарячих обідів щодня: у Чернігові ресторатори годують людей, у яких зруйноване житло

750 гарячих обідів щодня: у Чернігові ресторатори годують людей, у яких зруйноване житло 21:11

750 порцій гарячих обідів щодня. У Чернігові ресторатори годують людей, які втратили своє житло або воно постраждало після обстрілів російськими військами.