Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 24 жовтня, 15:36:45

Зарплата селян Чернігівщини у 2011-му зросла на чверть

12.01.2012   10:42Агенцiя

Заробітна плата штатного працівника у сільському господарстві Чернігівської області за одинадцять місяців 2011 року зросла на 23% або на 278 гривень. Про це з посиланням на офіційні статистичні дані повідомили у прес-службі головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації.

Серед майже двадцяти напрямів економічної діяльності у регіоні такі темпи зростання зарплатні є четвертим результатом. Більш, ніж у сільському господарстві зарплата за січень-листопад минулого року зросла у будівництві (на 40%), готельному та ресторанному бізнесі (35%) та лісовому господарстві (28%). Загалом же середня заробітна плата по області збільшилась за 11 місяців минулого року на 14%.

Проте незважаючи на високі темпи росту, середня зарплата у сільському господарстві, як і за радянських часів, ще залишається доволі невисокою – 1494 гривні при середній по області у 1952 грн. Найбільша середня заробітна плата у аграріїв Бобровицького району – 1951 гривня, а найменша у сільгоспвиробників Новгород-Сіверського – 919 грн.

У розрізі галузей найбільшу середню зарплату на Чернігівщині станом на 1 грудня 2011 року отримували працівники добувної промисловості Чернігівщини – 3501 гривню, а найменшу працівники галузі рибальства та рибництва області – 1041 грн.

Останні новини Чернігівщини

З учорашнього дня патрульні заступили на охорону виборчих дільниць

З учорашнього дня патрульні заступили на охорону виборчих дільниць 14:12

Для забезпечення правопорядку у період виборів задіяно 96 поліцейських управління патрульної поліції в Чернігівській області, які здійснюватимуть цілодобову охорону, аж до завершення процесу голосування та підрахунку голосів.

Стрілки годинників потрібно перевести на годину назад

Стрілки годинників потрібно перевести на годину назад 12:37

В ніч з 24 на 25 жовтня о 4 годині ранку стрілки годинників потрібно перевести на годину назад.

Про підсумки роботи промисловості в січні–вересні. ДОВІДКА

Про підсумки роботи промисловості в січні–вересні. ДОВІДКА 12:28

Індекс промислової продукції області за підсумками січня–вересня 2020 р. становив 91,5%.

У Прилуцькій гімназії №1 урочисто відкрили другий корпус

У Прилуцькій гімназії №1 урочисто відкрили другий корпус 12:16

23 жовтня, у Прилуках відкрили новозбудований другий корпус місцевої гімназії. В урочистостях взяли участь перший заступник голови Чернігівської ОДА Віталій Загайний, міський голова Прилук Ольга Попенко, народні депутати України, керівники установ та організацій, педагоги, батьки та учні.