Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 4 липня, 08:05:52

Оперативне повідомлення про експлуатаційне утримання автодоріг в Чернігівській області

23.06.2014   10:05Агенцiя

Для забезпечення безперебійного та безпечного руху автотранспорту дорогами загального користування Службою автомобільних доріг у Чернігівській області спільно з підрядною організацією ДП «Чернігівський облавтодор» роботи з усунення недоліків дорожнього покриття та покращення умов руху транспорту продовжуються.

Так, протягом тижня з 16.06.14 по 23.06.14 проводились роботи з ліквідації ямковості на дорогах загального користування. За цей період відремонтовано 2748 м² дорожнього покриття. Ремонтні роботи щоденно виконували в середньому 6 бригад.

На дорогах державного значення філією «Чернігівська експлуатаційна дільниця» виконувались роботи по ліквідації ямковості з застосуванням струменевого методу ремонту асфальтобетонного покриття. Вищевказаний ямковий ремонт здійснювався за допомогою машин УЯР, SCHAFER, Белта та Брянськ , які працюють за наступним принципом: за допомогою стисненого повітря видувається пилюка та чужорідні тіла із тріщин та ям на дорожньому покритті і відразу ж заповнюються сумішшю щебеню та бітумної емульсії.

Використання цього методу має цілу низку переваг, зокрема спрощення технологічного процесу очистки вибоїн і тріщин та їх стрімке заповнення з необхідним ущільненням суміші без застосування катку. Окрім того, поновлення руху транспортних засобів можливо одразу після проведення ремонту, що дозволяє запобігти утворенню заторів на ділянці, де проходять роботи.

Також, філіями ДП «Чернігівський облавтодор» для забезпечення безпечного руху в період з 16.06.2014 по 23.06.2014 року було встановлено та замінено 20 дорожніх знаків, пофарбованно 2267 м бар’єрного огородження.

Останні новини Чернігівщини

Мешканці розбомбленого мікрорайону Чернігова просять допомогти розбирати завали 07:36

Надія Миколаївна прийшла допомогти розбирати завали будинку, в якому мешкала родина його учня. Жінка на рівні з чоловіками розгрібає згарище. Каже, відгукнулася на прохання взяти участь у толоці на Бобровиці.

4 липня - цей день в Україні і світі

4 липня - цей день в Україні і світі 07:29

4 липня в Україні відзначають День Національної поліції та День судового експерта

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини