Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 29 лютого, 16:04:07

Медовий квас штурмує вершини якості

21.06.2014   18:31

Єдиний подібний в Україні та країнах СНД концентрату квасу медового "Талалаївський" візьме участь у регіональному конкурсі «Чернігівська якість» Всеукраїнського конкурсу «100 кращих товарів України». Продукт представив підприємець з Талалаївки Олександр Кобцев.

Про це повідомив генеральний директор державного підприємства «Чернігівстандартметрологія» Валентин Бакуменко.

«Продукт унікальний і подана на конкурс заявка відповідає всім вимогам. Товар оцінять експерти конкурсу», - сказав він.

За словами підприємця Олександра Кобцева, концентрату квасу медового виготовлений на сучасній унікальній технологічній базі з додаванням прополісу, ароматичних трав, соків плодів, ягід і коріння та розфасований у споживчу тару 0,5 л та під замовлення у каністри різної ємкості.

Він додав, що продукція є якісною та безпечною, бо виробляється за рецептурами та технологічними інструкціями, затвердженими у встановленому порядку, з дотриманням санітарних норм і правил і відповідає вимогам технічних умов ТУУ 11.0-1771508478-001:2013 "Концентрат квасу медового "Талалаївський".

Кобцев посилається на схвальні відгуки споживачів та те, що продукт не має аналогів в Україні.

Як повідомляла прес-служба ДП «Чернігівстандартметрологія», регіональний конкурс „Чернігівська якість-2014” проходить у нашій області в рамках 11-го Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – „100 кращих товарів України” у 2014 році.

Організаційно-методичне та інформаційне забезпечення Конкурсу на регіональному етапі «Чернігівська якість» та підготовку підприємств до Всеукраїнського етапу конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) - «100 кращих товарів України» здійснює уповноважене державне підприємство «Чернігівстандартметрологія».

Останні новини Чернігівщини

Відбулося нагородження лауреатів Всеукраїнськогоконкурсу дитячої творчості

Відбулося нагородження лауреатів Всеукраїнськогоконкурсу дитячої творчості "Безпека в житті – життя в безпеці" 12:38

27 лютого на базі Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області відбулось нагородження лауреатів Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості "Безпека в житті – життя в безпеці".

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 12:21

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1214 випадків захворювання (підозри) на кір.

Обговорили заходи з детінізації економіки на Чернігівщині

Обговорили заходи з детінізації економіки на Чернігівщині 12:10

Захист на території області законності і правопорядку, дотримання прав і свобод громадян – спільна мета владних та правоохоронних органів області. Для цього має бути тісна взаємодія і обмін інформацією між структурами, відповідальними за ці процеси.

Випадок, що декілька років обурював жителів Чернігова, зрушив з мертвої точки

Випадок, що декілька років обурював жителів Чернігова, зрушив з мертвої точки 11:57

Понад 4 роки дві мешканки вул. Софії Русової, 9, міста Чернігова зносили на подвір’я прибудинкової території сміття, забруднюючи її різними відходами.

На Масляну в Другій лікарні традиційно частують Оздоровчими млинцями

На Масляну в Другій лікарні традиційно частують Оздоровчими млинцями 11:42

Масляна є одним з найстаріших свят слов'янських народів. Справжня забава, яка зберегла свої традиції в наші дні з язичницької культури.