Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 14 травня, 16:35:34

Операція "Акциз" дбає про бюджет і споживачів

20.06.2014   10:06

З 29 січня на Чернігівщині проводиться комплекс організаційно-практичних заходів під умовною назвою «Акциз».

Головне управління Міндоходів у Чернігівській області з початку проведення цієї операції виявило 64 факти порушень законодавства юридичними та фізичними особами, які працюють у сфері виробництва та обігу підакцизних товарів.

Як зазначив, завідувач сектору протидії незаконному обігу підакцизних товарів оперативного управління Сергій Євтух, до Єдиного реєстру досудових розслідувань слідчими ГУ Міндоходів області внесене кримінальне правопорушення за ст. 204 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів).

З незаконного обігу вилучено підакцизних товарів на суму 2млн. 555 тис. грн., у тому числі:
- лікеро-горілчаної продукції – 186,5 дал на суму 110,5 тис.грн.;
- спирту – 1078 дал на суму 639 тис.грн.;
- тютюнових виробів – 1368 пачок на суму 14,9 тис.грн.;
- автомобілів – 2 на суму 200,7 тис.грн.;
- пально-мастильних матеріалів – 171,5 тонн на суму 1589,8 тис.грн.

За результатами проведених перевірок застосовано фінансових санкцій на 318,5 тис.грн.

До речі, значна частина вилученої горілчаної продукції – фальсифікат, а отже, вона не рекомендована для вживання. Тож, від операції «Акциз» користь не лише бюджету, але і здоров’ю покупців горілчаних виробів.
 

Останні новини Чернігівщини

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 10:36

Є люди, які не бояться починати все спочатку. Історія Валентини Будько з Бахмача — саме про це.

З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24

Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.

 Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка

Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка 09:24

У Національній бібліотеці України для дітей 11 травня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети — у наших руках!». Серед переможців — Артур Мнацаканов, який зайняв III місце у віковій категорії 8-11 років.

"Грошова допомога" обернулась втратою 9 тисяч гривень 09:21

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 9 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв