Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 травня, 13:26:40

Податків та зборів на Чернігівщині збирають більше

19.06.2014   09:35

За п’ять місяців цього року до бюджетів усіх рівнів платники податків Чернігівщини сплатили 1млрд.376 млн.грн., що на 1,2 млн.грн. більше, ніж за відповідний період минулого року.

Як повідомила заступник начальника координаційно-моніторингового управління ГУ Міндоходів у Чернігівській області Наталія Камінська, досягнуто рівня минулого року з переважної більшості бюджетоформуючих податків та зборів. Зокрема, плати за користування надрами зібрано 429,1 млн.грн. (на 21,2 відсотка більше, ніж за відповідний період минулого року), акцизного податку з вітчизняних товарів – 5 млн.грн. (втричі більше), збору за спецвикористання лісових ресурсів – 23,9 млн.грн.(на 44,3 відсотка більше).

Позитивну динаміку у розрахунках з бюджетом забезпечено у десяти районах області. Найсуттєвіше - де видобуваються вуглеводні речовини. У Талалаївському районі - на 26,1 відс. або на 30,2 млн.грн. більше, у Варвинському - на 8,9 відс. або на 9,2 млн.грн., в Ічнянському - на 5,8 відс. або на 2 млн.грн.

Порівняно з відповідним періодом минулого року збільшили сплату податків до державного бюджету 3,6 тисячі платників області, з них 1,5 тис. - платників ПДВ (на 53,3 млн.грн.) та 2,2 тис. - платників податку на прибуток (на 33 млн.грн.).
Доходи місцевих бюджетів за 5 місяців склали 644 млн.грн., що на 2,9 відс. або на 18,1 млн. грн. більше аналогічного періоду минулого року.

Найсуттєвіше зростання – податку на доходи фізичних осіб, питома вага якого у формуванні місцевих бюджетів склала більше 70 відсотків.
 

Останні новини Чернігівщини

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин 16:25

В Укрзалізниці повідомили про покращення сполучення деблокованими регіонами, а тому додає ще 6 рейсів Чернігів - Ніжин та зворотно, з 30 травня

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців 16:21

На сьогодні в Ніжині налічується 2500 внутрішньо переміщених осіб.

“Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". Виставка карикатур у Чернігові. ФОТОРЕПОРТАЖ 16:16

"Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". 27 травня у Туристичному інформаційному центрі відкрилася Міжнародна виставка політичних та антивоєнних карикатур у межах міжнародного конкурсу під гаслом "Русскій воєнний корабель, іди на …!".

   На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями

На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями 16:13

На сьогодні у базі даних Чернігівської обласної служби зайнятості налічується 337 вакансій.

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців 11:35

Громадська організація «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає проактивних переселенців та прагне допомогти внутрішньо переміщеним особам (ВПО) у розв'язанні задач і викликів, з якими вони стикаються самі чи в громадах, де проживають.