Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 лютого, 18:05:07

Податків та зборів на Чернігівщині збирають більше

19.06.2014   09:35

За п’ять місяців цього року до бюджетів усіх рівнів платники податків Чернігівщини сплатили 1млрд.376 млн.грн., що на 1,2 млн.грн. більше, ніж за відповідний період минулого року.

Як повідомила заступник начальника координаційно-моніторингового управління ГУ Міндоходів у Чернігівській області Наталія Камінська, досягнуто рівня минулого року з переважної більшості бюджетоформуючих податків та зборів. Зокрема, плати за користування надрами зібрано 429,1 млн.грн. (на 21,2 відсотка більше, ніж за відповідний період минулого року), акцизного податку з вітчизняних товарів – 5 млн.грн. (втричі більше), збору за спецвикористання лісових ресурсів – 23,9 млн.грн.(на 44,3 відсотка більше).

Позитивну динаміку у розрахунках з бюджетом забезпечено у десяти районах області. Найсуттєвіше - де видобуваються вуглеводні речовини. У Талалаївському районі - на 26,1 відс. або на 30,2 млн.грн. більше, у Варвинському - на 8,9 відс. або на 9,2 млн.грн., в Ічнянському - на 5,8 відс. або на 2 млн.грн.

Порівняно з відповідним періодом минулого року збільшили сплату податків до державного бюджету 3,6 тисячі платників області, з них 1,5 тис. - платників ПДВ (на 53,3 млн.грн.) та 2,2 тис. - платників податку на прибуток (на 33 млн.грн.).
Доходи місцевих бюджетів за 5 місяців склали 644 млн.грн., що на 2,9 відс. або на 18,1 млн. грн. більше аналогічного періоду минулого року.

Найсуттєвіше зростання – податку на доходи фізичних осіб, питома вага якого у формуванні місцевих бюджетів склала більше 70 відсотків.
 

Останні новини Чернігівщини

Чекали 29, натомість весільний марш пролунав для 41 пари - День закоханих на Чернігівщині

Чекали 29, натомість весільний марш пролунав для 41 пари - День закоханих на Чернігівщині 17:28

Третій рік поспіль завдяки ініціативі Міністерства юстиції «Кохання поза часом» щасливі закохані можуть забарвити день 14 лютого справжніми емоціями і особливою пам’ятною подією, поєднавши долю зі своєю половинкою з ранку до опівночі.

"Сонце слова на двох" зійшло у бібліотеці ім. М. Коцюбинського 17:07

Вечір поезії від Тетяни Шептицької та Сергія Пантюка пройшов у бібліотеці ім. М. Коцюбинського в рамках реалізації проекту «Безкоштовні курси української мови».

Менська громада працює над створенням антикорупційної еко-системи

Менська громада працює над створенням антикорупційної еко-системи 16:53

Що таке Антикорупційна програма та які переваги її прийняття – такі питання жваво обговорювались з представниками місцевої влади Менської ОТГ на інформаційній зустрічі, яка пройшла 17 лютого.

На вихідних посилені поліцейські патрулі відпрацьовували Чернігів

На вихідних посилені поліцейські патрулі відпрацьовували Чернігів 16:42

В обласному центрі з 14 лютого до 16 лютого поліція провела перше в цьому році оперативно-профілактичне відпрацювання. Такі заходи відбуватимуться циклічно в різних мікрорайонах міста.

За вихідні патрульні розшукали двох чоловіків, які переховувалися від поліції

За вихідні патрульні розшукали двох чоловіків, які переховувалися від поліції 16:32

Під час патрулювання на вулиці Савчука у дворі будинків інспектори помітили підозрілого чоловіка, який мав ознаки алкогольного сп’яніння.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини