З початку року на Чернігівщині було створено 744 суб’єкти, ліквідовано – 452
В Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України (ЄДРПОУ) в Чернігівській області станом на 1 жовтня 2011р. налічувалося 20034 суб’єкти господарської діяльності, що на 2,1% більше, ніж на відповідну дату 2010 року.
За січень – вересень 2011р. було створено 744 суб’єкти, ліквідовано – 452.
За ознакою особи в області налічується 18950 підприємств – юридичних осіб та 1084 – без права юридичної особи (філій, представництв, інших відокремлених підрозділів).
Найпоширенішими організаційно-правовими формами господарювання залишаються товариства з обмеженою відповідальністю та приватні підприємства, відповідно, 22,5% та 19,3% від загальної кількості суб’єктів ЄДРПОУ.
За видами економічної діяльності 22,5% усіх підприємств зареєстровано в торгівлі, ремонті автомобілів, побутових виробів та предметів особистого вжитку, 19,2% – у наданні комунальних, індивідуальних послуг, діяльності у сфері культури та спорту. Державним управлінням займається 9,7% підприємств, сільським господарством, мисливством та лісовим господарством, операціями з нерухомим майном, орендою, інжинірингом та наданням послуг підприємцям припадає по 9,4%, промисловістю – 9%, освітою – 6,7%, будівництвом – 5,1%.
У територіальному розподілі найбільша кількість суб’єктів розташована в містах Чернігів (8523), Ніжин (1089), Прилуки (1067), Чернігівському (876), Козелецькому (684) та Бахмацькому (642) районах, а найменша – у Срібнянському (192), Талалаївському (233), Варвинському (263), Куликівському (286), Семенівському (293) та Сосницькому (296) районах.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57
Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.
12 березня: цей день в Україні і світі 08:54
День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression
«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08
Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.