У Чернігові з’явиться свій «Hollywood»
У березні 2015 у Чернігові запрацює власна фабрика мрій – концептуальний торгово-розважальний комплекс центр «Hollywood»
Організатори стверджують, що це перший торгово-розважальний центр європейського рівня у центрі Чернігова. Концепція торгівельного центру є унікальною як для Чернігова так і для подібних проектів у столиці та інших регіонах. Інтер’єр та екстер’єр ТРЦ розробляється у найкращих традиціях Голівудської кіностудії. Саме така фабрика мрій здатна перетворити кожного свого відвідувача на зірку шопінгу.
Загальна площа торгівельно-розважального центру – 53 800 кв.м, передбачена парковка на 900 місць. На території ТРЦ планується розмістити більше 200 бутиків модного одягу та аксесуарів, великий продуктовий супермаркет з власним рестораном та пікарнею, фуд-корт, просторий фітнес-центр та салон краси. Для малечі на другому поверсі буде організовано ігрові зали та атракціони.
«Родзинкою» нового центру стане кінотеатр під відкритим небом.
Назва «Hollywood» говорить сама за себе. У новому торгово-розважальному центрі кожен бажаючий зможе посидіти у режисерському кріслі, пройтися по знаменитій «красній» доріжці та сфотографуватися у світлі софітів. До речі, обіцяють велику кількість місць для фото сесій.
Останні новини Чернігівщини
Фіктивне навчання для відстрочки: поліція Чернігівщини викрила групу зловмисників, які організували корупційну схему ухилення від мобілізації 17:22
Поліцейські викрили злочинну групу у складі завідувачів навчальних кафедр та викладача одного з вишів у Чернігові, які організували корупційну схему для отримання відстрочки від мобілізації чоловікам призивного віку.
156 немовлят народилося у Чернігові за перший місяць 2026 року 17:19
Протягом січня 2026 року в КНП «Чернігівський пологовий будинок» народилося 156 дітей: 70 хлопчиків та 86 дівчаток.
На Чернігівщині дві прикордонні громади затвердили нові статути 17:01
До 1 січня 2027 року всі територіальні громади України мають ухвалити або оновити свої статути відповідно до змін у Законі України «Про місцеве самоврядування в Україні»
Поліція розслідує обставини пожежі в Чернігівському районі 14:40
Вночі 1 лютого до поліції надійшло повідомлення, що у селі Михайло-Коцюбинської селищної громади Чернігівського району в будівлі центру соціальної адаптації сталася пожежа. Вогонь знищив покрівлю та пошкодив стіни.
Віденська класика у Чернігові: оркестр «Філармонія» виступив під дирегуванням Юрія ЯнкаА 14:37
1 лютого 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр приймав особливого гостя.