Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 31 січня, 15:10:18

"Оплата частинами" Приватбанку працює вже в 25 тисячах українських торгових точок

10.06.2014   14:03Агенцiя

З початку року кількість торгових мереж і магазинів, в яких клієнти ПриватБанку можуть користуватися безкоштовною розстрочкою, виросло на 30%.

Як повідомила прес-служба банку, сервіс "Оплата частинами" на сьогоднішній день працює в більш ніж 25 000 торгових точок.
 
За допомогою "Оплати частинами" суму будь-якої покупки можна розділити на рівні частини (до 25 платежів). Кредит оформляється автоматично прямо біля каси, а договором з усіма необхідними реквізитами при цьому стає чек. За умови своєчасного внесення всіх платежів користування кредитом для покупця безкоштовно.
 
- Можливість придбати потрібні товари в розстрочку без відсотків - це хороша підтримка банком його клієнтів у непростій економічній ситуації, - говорить заступник голови правління ПриватБанку Роман Негінський. - Сьогодні такий зручний сервіс, як "Оплата частинами" працює в більшості найпопулярніших торгових мереж і є найбільш доступною в Україні можливістю покупки товарів у розстрочку.
 
На сьогоднішній день до сервісу "Оплата частинами" підключені найбільші українські мережі з продажу техніки, мобільних телефонів, одягу, взуття та інших товарів - такі як "Комфі", "Фокстрот", "Ельдорадо", "Алло", "Цитрус", Moyo. Щоб дізнатися доступну клієнту суму покупок в розстрочку достатньо відправити SMS на номер 10060 з текстом chast.
 
Нагадаємо, з 1 червня всі власники зарплатних карток ПриватБанку також отримуватимуть доплату в розмірі 5% від суми зарплати, витраченої на покупки у торговельній мережі.

Останні новини Чернігівщини

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10

З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.

Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05

Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).

У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36

Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32

Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання

Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25

Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини