Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 червня, 18:24:09

Найдорожчі буряки на Чернігівщині

07.06.2014   12:17Агенцiя

І хоч упродовж останнього тижня вартість даної культури у регіоні дещо знизилася проте продовжує лишатися найвищою по Україні.

За інформацією Міністерства агарної політики та продовольства України ринок буряка станом на 2 червня став дещо поступливішим в оптово-відпускній реалізації. Так упродовж звітного періоду дана культура подешевшала у середньому на 3%, досягнувши відмітки у 2,79 грн., за кг.

На заході та сході за даними моніторингу буряк подешевшав на 6% та 16% відповідно що і сформувало у регіонах найкомфортніші ціни на буряк. Так у Донецьку його пропонують за ціною 2 грн., за кг, на Львівщині — 2,70.

У центрі та на півдні вартість буряку стартує з відмітки 3 грн, найдорожчу пропонують на Вінниччині по 3,28 грн., за кг.

На півночі ж України за даними моніторингу ціна на буряк найвища, зокрема на Чернігівщині вартість даного продукту складає 3,50 грн., за кг, цей показник найвищий по Україні.

На Київщині за звітний період буряк несуттєво проте подорожчав, додавши 2% ціни, нині його оптово-відпускна вартість 2,50, проте не дивлячись на приріст цей показник лишається нижчим середнього.


http://agravery.com/8940

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 17:18

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

У Чернігові кількість хворих на COVID-19 значно зростає

У Чернігові кількість хворих на COVID-19 значно зростає 15:20

Граничні межі для пом’якшення умов карантину поки не перейдені, але треба розуміти, що подальше збільшення захворюваності може поставити й таке питання. Про це говорилося 2 червня на щотижневій розширеній нараді у Чернігівській міській раді.

Оперативна інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Оперативна інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 15:12

Станом на 13 годину 2 червня в Чернігівській області +15 нових випадків коронавірусу.

Вшанували пам’ять борця за волю України Василя Хвоста

Вшанували пам’ять борця за волю України Василя Хвоста 12:48

31 травня у с. Велика Кошелівка Ніжинського району проведено просвітницький захід на честь Василя Івановича ХВОСТА (1879—1912), місцевого уродженця, борця за волю України, громадсько-політичного діяча, депутата 2-ї Державної Думи Російської імперії, члена Української трудової громади.

Ніжин: прийнято рішення щодо послаблення карантинних умов

Ніжин: прийнято рішення щодо послаблення карантинних умов 12:16

1 червня відбулося позачергове засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини