Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 лютого, 13:15:51

На підприємствах легкої промисловості зайнято 4,2 тис.осіб, або кожний десятий працівник промисловості області

07.06.2014   09:39

На початку червня відзначають професійне свято працівники легкої промисловості.

Серед основних виробників галузі – відомі в області та за її межами такі підприємства як ПАТ «КСК «Чексіл», «Чернігівська швейна фабрика «Елегант», «Виробничо-торгова фірма «Сіверянка», «Чернігівська взуттєва фабрика «Берегиня», «Еліта», ТОВ «Новофіл», ДП «ТК-Стиль 2013», УВП УТОГ, ТОВ «Остратекс».

Підприємства текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів у січні–квітні 2014 р. реалізували продукції на 126,1 млн.грн., що становить 2,6% загального обсягу реалізованої промислової продукції області. Частка Чернігівщини в загальному обсязі реалізації легкої промисловості України складає 4,5%.

З початку року підприємствами галузі вироблено 968 тис.м2 тканин, 65 тис.шт. постільної білизни, 217 тис. пар взуття, пошито 36 тис. комплектів і костюмів виробничих та професійних чоловічих, 84 тис. жіночих жакетів та блейзерів, 7 тис. суконь, 15 тис. спідниць, 3 тис. жіночих брюк та бриджів.

В області також виробляються панчішно-шкарпеткові вироби, одяг із нетканих матеріалів, вироби лимарно-сідельні та упряж для тварин.

За січень–березень 2014 року Чернігівська область експортувала товарів легкої промисловості на 15,9 млн.дол. США, що становило десяту частину від загального експорту товарів області. Найбільшим попитом ці товари користувалися на ринках Румунії, Білорусі, Росії, Італії та Нідерландів.

Із-за кордону в область завезено товарів легкої промисловості на 16,2 млн.дол. США (13,4% загальнообласного імпорту товарів), з нього – майже третина – це давальницька сировина.

За І квартал 2014 р. підприємства легкої промисловості за рахунок усіх джерел фінансування освоїли 3,3 млн.грн. капітальних інвестицій, що в 1,8 раза більше, ніж рік тому. Станом на 1 квітня 2014 р. на підприємствах галузі зосереджено 545,6 тис.дол. США прямих іноземних інвестицій (акціонерного капіталу). Інвестиції надійшли з Італії, Румунії, Кіпру, Російської Федерації.

П’ята частина підприємств легкої промисловості у 2013 р. займалися інноваційною діяльністю. Упродовж року впроваджено у виробництво 5 інноваційних видів продукції. Обсяг реалізації інноваційної продукції становив 732,5 тис.грн.
 

Останні новини Чернігівщини

Першим заступником голови Чернігівської ОДА став львів’янин  Віталій Загайний

Першим заступником голови Чернігівської ОДА став львів’янин Віталій Загайний 12:38

Голова об'єднання громадських організацій «Центр громадянських ініціатив», львів’янин Віталій Загайний став першим заступником голови Чернігівської ОДА.

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарукі з робочою поїздкою на Чернігівщині

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарукі з робочою поїздкою на Чернігівщині 12:30

20 лютого, із робочою поїздкою на Чернігівщині перебуває Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

"Так ніхто не кохав…": відбулася нова зустріч мистецького проєкту "Михайло Коцюбинський. У колі друзів" 12:26

19 лютого в музеї-заповіднику відбулася ХХХ зустріч мистецького проєкту «Михайло Коцюбинський. У колі друзів». Вона була присвячена темі кохання в житті відомих людей.

В області створюється ще одна ОТГ – Ладанська

В області створюється ще одна ОТГ – Ладанська 12:16

У Прилуцькому районі процедуру добровільного об’єднання завершує Ладанська ОТГ. До її складу ввійдуть територіальні громади Ладанської селищної, Івковецької, Краслянської сільських рад Прилуцького району.

Географічні зазначення в Україні. ВІДЕО 12:05

19 лютого відбулася прес-конференція на тему: «Географічні зазначення в Україні: що прийде на зміну коньяку і чи знатимуть гуцульську бриндзю за кордоном?».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини