Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 3 листопада, 18:17:14

Чернігівський переможець акції "Відпочинок без турбот" - Гордієнко Поліна Михайлівна

05.06.2014   15:23Агенцiя

З 1 квітня по 30 вересня 2014 року ПриватБанк проводив акцію для пенсіонерів «Відпочинок без турбот». Кожен учасник акції може стати переможцем, отримати сертифікат на 5 000 грн і обміняти його на путівку у будь-яку точку світу.

Аби стати учасником акції для пенсіонерів «Відпочинок без турбот», слід  лише оформити отримання пенсії через ПриватБанк (якщо ще немає пенсійної карти ПриватБанку), зареєструватись в акції та оплатити карткою покупки від 50 грн. Кожна покупка автоматично бере участь у щомісячному розіграші сертифіката на 5 000 грн і двадцяти подарунків по 500 грн. В Чернігові щасливим переможцем акції у квітні стала пенсіонерка Гордієнко Поліна Михайлівна. Була зроблена лише одна тразакція в банкоматі і завдяки їй жінка виграла 500грн. Залишилася дуже задоволеною, розповіла, що тепер завжди буде слідкувати за новинами від банку та приймати участь в подібних акціях.

Майже кожен другий пенсіонер, який отримує пенсію через банківські установи у Чернігівській області, отримує пенсію у ПриватБанку. Як свідчить статистика, 50% чернігівських пенсіонерів отримують свою пенсію на картку ПриватБанку. А це майже 54100 клієнтів. З початку року у Чернігівському регіональному управлінні ПриватБанку відкрито більше 1000 нових пенсійних рахунків.

Пенсійне обслуговування – це соціальна програма для ПриватБанку. Оформлення пенсійної картки здійснюється миттєво та безкоштовно. Зняття готівки в банкоматах, оплата комунальних послуг для пенсіонерів проводяться без стягнення комісії. Користуючись пенсійною карткою, можна отримати надбавку до пенсії. Банк нараховує 10 відсотків річних на кошти, які не знімаються, а залишаються на картці. Тому це чудова можливість отримати додаткові кошти до пенсії. Поповнювати вклади можна невеликими сумами з пенсії – банк це може робити навіть автоматично. Таким чином, щомісяця перераховуючи на депозит по 100 гривень, за рік можна отримати додатково більше 100 гривень. Також пенсіонери отримують знижки і бонуси в мережі партнерів банку Бонус + при розрахунках карткою в торгових точках і аптеках.

ПриватБанк – найбільший український банк, що обслуговує пенсіонерів. Через його карти та рахунки пенсію отримують 2,5 мільйони українських пенсіонерів, більше 2 мільйонів чоловік користується пенсійними депозитними програмами банку.

Останні новини Чернігівщини

Просив неправомірну вигоду за непроведення перевірок ДАБІ – посадовця засуджено до 5 років за ґратами 17:48

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винним колишнього начальника відділу Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області у проханні та одержанні неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище (ч. 3 ст. 368 КК України).

За працевлаштування молоді можна отримати компенсацію 17:26

Служба зайнятості допомагає молоді зробити перші кроки в кар’єрі, а роботодавцям — отримати фінансову підтримку за працевлаштування молодих спеціалістів.

Рятувальники Чернігівщини 100 разів залучалися до ліквідації пожеж та проведення інших невідкладних робіт 17:05

Упродовж минулого тижня (з 27 жовтня по 03 листопада 2025 року) вогнеборці ліквідували 43 пожежі, з яких: 24 - у житловому секторі, 7 - на об’єктах, 5 – на транспорті, 4 - у природних екологічних системах та 3 - інші.

“RetroHits” — енергія добра крізь час 16:34

Найяскравіша музика минулих десятиліть 1-го листопада 2025 року звучала зі сцени Чернігівського обласного філармонійного центру. Солісти філармонійного центру представили глядачам наповнені драйвом, емоціями та неповторною атмосферою популярні пісні 80-90 років у програмі “RetroHits”.

Співпраця з роботодавцями триває 16:10

«Зустрічаємося з роботодавцями, щоб не лише чути потреби бізнесу, а й діяти разом — оперативно та ефективно задля розвитку підприємств та працевлаштування людей». Про це сказала директорка Чернігівського обласного центру зайнятості Людмила Ключник під час робочого візиту до Ніжина.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини