Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 25 вересня, 01:48:07

Майже половину всієї продукції Чернігова реалізували підприємства переробної промисловості

04.06.2014   16:19

Про роботу промисловості Чернігова за січень–квітень 2014 року

За січень–квітень 2014 р. підприємствами міста було реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на суму 2 млрд.грн., що складає 41,6% від загального обсягу реалізованої промислової продукції області.

Майже половину всієї продукції реалізували підприємства переробної промисловості, зокрема 24,6% – з виробництва харчових продуктів та напоїв, 8,9% – машинобудування (крім ремонту та монтажу машин і устатковання), 4,2% – текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів із шкіри та інших матеріалів, 3,2% – виробництва гумових і пластмасових виробів, інших неметалевих матеріалів. Частка підприємств із постачання електроенергії, газу та пари становила 54,3%.

Обсяг реалізації в розрахунку на 1 особу населення склав 6,7 тис.грн. (по області – 4,5 тис.грн.).

За межі України реалізовано продукції на суму 221,1 млн.грн., або 11,1% від загального обсягу реалізованої промислової продукції міста. Найбільша частка в експорті продукції підприємств машинобудування (33,8%), з текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри та виробів зі шкіри (26,4%), виробництва харчових продуктів та напоїв (24,6%).

Порівняно із січнем–квітнем 2013 року підприємствами міста більше вироблено вовняних тканин, постільної білизни, окремих видів швейних виробів, паперу та картону, фільтрувальних або очищувальних машин і апаратів для рідин, автобусів, меблів для сидіння; менше – щитового паркету, взуття, ящикових піддонів, ручних інструментів, елементів конструкцій збірних для будівництва.

Серед харчових продуктів більше, ніж у січні–квітні минулого року, вироблено свіжого чи охолодженого м'яса великої рогатої худоби, жирних сирів, борошна та круп, пряників та виробів аналогічних, натуральних мінеральних газованих вод, безалкогольних напоїв; менше вироблено замороженого м'яса великої рогатої худоби, ковбасних виробів, рідкого обробленого молока, свіжих неферментованих сирів, кисломолочних продуктів, хліба та хлібобулочних виробів нетривалого зберігання.
 

Останні новини Чернігівщини

З 26 вересня тимчасово будуть змінені маршрути двох автобусів

З 26 вересня тимчасово будуть змінені маршрути двох автобусів 15:11

У Чернігові на період проведення ремонтних робіт по вул. Толстого у роботу міського пасажирського транспорту вносяться тимчасові зміни. Перекриття руху автотранспорту триватиме з 8.00 год. 26 вересня по 20.00 год. 14 жовтня.

Пес Патрон став спеціальним гостем Першої Церемонії нагородження номінації «Чотирилапі захисники»

Пес Патрон став спеціальним гостем Першої Церемонії нагородження номінації «Чотирилапі захисники» 15:10

Нагороди за бездоганне виконання службово-бойових завдань, виявлену хоробрість та досягнення у спорті отримали кінологи зі службовими собаками органів державної влади сектору безпеки та оборони України, які беруть активну участь у бойових діях і вже відзначилися у своїй роботі.

Поліція встановлює обставини смертельної ДТП у Березному

Поліція встановлює обставини смертельної ДТП у Березному 15:07

Поліція розслідує обставини дорожньо-транспортної пригоди в смт Березна, внаслідок якої загинула 66-річна чернігівка.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 15:00

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 22 вересня по 8:00 23 вересня 2022 року

У Чернігові провели мистецький вернісаж до Дня миру

У Чернігові провели мистецький вернісаж до Дня миру 14:53

Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 30 листопада 1982 року 21 вересня було встановлено Міжнародний день миру.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини