Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 лютого, 14:03:42

Через недбалість господаря квартири по вул. Єськова мешканці 5 діб залишались без газу

21.05.2014   13:59Агенцiя

Від 15 травня вісім сімей дев`ятиповерхівки, розташованої за адресою вул. Єськова 8-а, не мали змоги користуватися газом.

 Господар однієї з квартир поїхав до іншого міста і не перекрив кран перед плитою. Газ потрапляв до приміщення через різьбове з`єднання внутрішньоквартирного газопроводу.

«Враховуючи те, що кухня розташована в іншому кінці квартири, біля вхідної двері газоаналізатор при замірі показав, що загазованість є. Залишати газ неперекритим означало наразити сусідів на небезпеку. Тому єдиним виходом для нас було відключення від газу всього будинкового стояка»,- пояснив головний інженер ПАТ «Чернігівгаз» Олександр Качкарда.

Завдяки небайдужості сусідів, які почули запах газу і вчасно викликали аварійно-диспетчерську службу, нещасного випадку вдалося уникнути. Спільними зусиллями мешканці віднайшли господаря загазованої квартири, втім він приїхав не одразу, а лише через п`ять днів. 20 травня о 22 годині газівники відновили газопостачання.

ПАТ «Чернігівгаз» висловлює щиру подяку мешканцям даного будинку і нагадує всім споживачам: «Завжди будьте пильними. Дотримуйтесь правил безпеки. Закінчивши користуватися газом, перекривайте кран. Відчувши запах газу, негайно перекрийте газові крани, відкрийте вікна і покиньте приміщення. Покинувши квартиру, викличте аварійну службу газу за номером «104».

Пам`ятайте!
Приміщення, де встановлені газові прилади, повинні повністю провітрюватись. Не залишайте без нагляду працюючі газові прилади. Перед розпалюванням, після включення і періодично під час роботи газових приладів, підключених до димоходів, обов'язково перевіряйте наявність тяги.
Не дозволяється самовільно переміщувати, ремонтувати газові прилади, відключати діючі газові прилади або підключати нові газові прилади. Не допускайте до користування газовими приладами дітей дошкільного віку, осіб, які не контролюють свої дії, які не пройшли інструктаж та не знають правил безпеки користування газовими приладами.

Фахівець із зв`язків з громадськістю
ПАТ «Чернігівгаз»
Наталія Свириденко

Останні новини Чернігівщини

Громадська рада підсумувала роботу минулого року та окреслила плани на поточний

Громадська рада підсумувала роботу минулого року та окреслила плани на поточний 13:29

Перше у 2020 році засідання Громадської ради при облдержадміністрації відбулося 19 лютого. На початку присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв Небесної Сотні.

Першим заступником голови Чернігівської ОДА став львів’янин  Віталій Загайний

Першим заступником голови Чернігівської ОДА став львів’янин Віталій Загайний 12:38

Голова об'єднання громадських організацій «Центр громадянських ініціатив», львів’янин Віталій Загайний став першим заступником голови Чернігівської ОДА.

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарукі з робочою поїздкою на Чернігівщині

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарукі з робочою поїздкою на Чернігівщині 12:30

20 лютого, із робочою поїздкою на Чернігівщині перебуває Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

"Так ніхто не кохав…": відбулася нова зустріч мистецького проєкту "Михайло Коцюбинський. У колі друзів" 12:26

19 лютого в музеї-заповіднику відбулася ХХХ зустріч мистецького проєкту «Михайло Коцюбинський. У колі друзів». Вона була присвячена темі кохання в житті відомих людей.

В області створюється ще одна ОТГ – Ладанська

В області створюється ще одна ОТГ – Ладанська 12:16

У Прилуцькому районі процедуру добровільного об’єднання завершує Ладанська ОТГ. До її складу ввійдуть територіальні громади Ладанської селищної, Івковецької, Краслянської сільських рад Прилуцького району.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини