Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 лютого, 13:24:47

Торгова мережа підприємств Чернігівської області у 2013 році

21.05.2014   09:47

Станом на 1 січня 2014р. торгова мережа підприємств Чернігівської області налічувала 1311 магазинів, 156 кіосків та 148 автозаправних станцій, включаючи автогазонаповнювальні компресорні станції (АГНКС).

У загальній кількості магазинів майже дві третини (65%) від загальної кількості  припадало на продовольчі, решта (35%) – на непродовольчі.

У 2013р. 28 універсамів та супермаркетів, 3 гіпермаркети, що становили лише 3,7% усіх продовольчих магазинів області, забезпечили більше половини (51,4%) їх товарообороту. Серед непродовольчих магазинів переважали спеціалізовані (94,8%), з яких понад 70% припадало на аптеки та аптечні пункти.

За місцем розташування, як і рік тому, більше половини (57%) магазинів області знаходилися в міських поселеннях, найбільше їх зосереджено в обласному центрі. 

Мережа ресторанного господарства налічувала 568 закладів з одночасним обслуговуванням 37 тис. відвідувачів. Найбільшу питому вагу серед об’єктів ресторанного господарства займали  їдальні – 46,8%, кафе, закусочні, буфети –43,1%.

Із загальної кількості об’єктів ресторанного господарства 54% розташовані в міських поселеннях, решта (46%) – у сільській місцевості.

Останні новини Чернігівщини

Першим заступником голови Чернігівської ОДА став львів’янин  Віталій Загайний

Першим заступником голови Чернігівської ОДА став львів’янин Віталій Загайний 12:38

Голова об'єднання громадських організацій «Центр громадянських ініціатив», львів’янин Віталій Загайний став першим заступником голови Чернігівської ОДА.

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарукі з робочою поїздкою на Чернігівщині

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарукі з робочою поїздкою на Чернігівщині 12:30

20 лютого, із робочою поїздкою на Чернігівщині перебуває Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

"Так ніхто не кохав…": відбулася нова зустріч мистецького проєкту "Михайло Коцюбинський. У колі друзів" 12:26

19 лютого в музеї-заповіднику відбулася ХХХ зустріч мистецького проєкту «Михайло Коцюбинський. У колі друзів». Вона була присвячена темі кохання в житті відомих людей.

В області створюється ще одна ОТГ – Ладанська

В області створюється ще одна ОТГ – Ладанська 12:16

У Прилуцькому районі процедуру добровільного об’єднання завершує Ладанська ОТГ. До її складу ввійдуть територіальні громади Ладанської селищної, Івковецької, Краслянської сільських рад Прилуцького району.

Географічні зазначення в Україні. ВІДЕО 12:05

19 лютого відбулася прес-конференція на тему: «Географічні зазначення в Україні: що прийде на зміну коньяку і чи знатимуть гуцульську бриндзю за кордоном?».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини